Науковці припустили, що земне життя - частково венеріанське

​Вчені висунули припущення про те, що земні бактерії, здатні виживати в вкрай екстремальних умовах, швидше за все, були занесені на нашу планету з Венери.

Венера та Земля. Фото-порівняння з МережіЧлен палеонтологічного університету США Девід Грінспун впевнений, що екстремофили живуть в тих умовах, які на Землі існували мільйони років тому, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Вони давним-давно могли еволюціонувати і підлаштуватися до умов, більш відповідних для Землі, проте з невідомих причин бактерії мають такий набір механізмів для виживання, який був би їм корисний, якби вони існували в умовах розпеченої Венери.

Вчений упевнений, що, не дивлячись на те, що людина не може бачити переміщення мікроорганізмів, вони можуть без проблем подорожувати від планети до планети і шукати відповідні для них умови існування, стаючи при цьому частиною екосистеми іншої планети.

Саме це і стало підставою вважати, що в далекому минулому бактерії-екстремофили прибули на Землю на метеориті або з космічним пилом, знайшли на нашій планеті відповідне для себе середовище існування і пристосувалися до життя в цьому середовищі.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Україна та Польща хочуть мене ліквідувати": Актор "Кварталу 95" зняв пародію на Лукашенка (відео)

неділя, 27 листопад 2022, 14:43

Зірка Студії "Квартал 95" Юрій Великий підняв настрій українцям черговою пародією на злобу дня, повідомляють Патріоти України. Після того, як у публічному просторі заговорили про те, що російська військова розвідка хоче ліквідувати самопроголошеного пр...

Не зовсім така, як ви вважаєте: Офіцер армії Ізраїлю розкрив секрет щодо російської ракети "Кинджал"

неділя, 27 листопад 2022, 14:14

Офіцер запасу Армії оборони Ізраїлю Ігаль Левін заявив, що російська ракета "Кинджал" (Х-47) не є гіперзвуковою. Ракета "Кинджал" - це просто "Іскандер", який запускають літаки, розповів військовий аналітик в інтерв'ю головреду видання "Гордон" Олесі Б...