​Навчимо НАТО як з теперішньою Москвою воювати: Українські військові поділилися досвідом ведення бойових дій на міжнародних навчаннях в Литві (фотофакти)

Унікальний досвід отриманий українцями під час «гібридної» війни дуже високо цінують західні військові експерти, і стараються перейняти. Наші військові теж чимало корисного отримують від інструкторів Альянсу, спільних навчань та матеріальної допомоги.

Патріоти України вже писали про високу оцінку бойового досвіду ЗСУ, котрий намагається перейняти британська армія. І ось нове повідомлення про спільні навчання з вояками НАТО на території Литви. Репортаж підготував відомий блогер Злий одесит. Далі мовою оригіналу.

Что-то как-то не особо в средствах массовой информации освещают международные учения Flaming Thunder-2016, прошедшие в Литве. А между тем, на них представлены и ВСУ в лице воинов 80-й десантно-штурмовой бригады.

Так, с 1 по 12 августа на базе учебного центра армии Литовской Республики, который размещен вблизи города Пабраде, военнослужащие из разных стран повышали навыки коммуникации и взаимосовместимости при проведении совместных операций. Украинские десантники, имевшие опыт боевых действий в АТО, в ходе данных учений поделились рецептами правильного приготовления русн... кхм, извините... правильного ведения огня в условиях реальных боевых действий. Как-никак в Литву отправилась не просто десантура, а целое минометное подразделение, да ещё и в полном боевом снаряжении со штатной техникой и вооружением, среди которого 120-мм минометы 2С12 "Сани".

Конечно, хотелось бы пожелать литовским братьям никогда не воспользоваться навыками наших воинов, но, увы, реалии этого мира таковы – si vis pacem, para bellum.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Команда Зеленського починає програму «Велике обезземелення українців»

вівторок, 7 грудень 2021, 19:10

Навіть на мікроскопічний пай "друзі простих людей" і "вороги олігархів" хочуть гроші. Не можеш платити податки з города у півгектару - продавай. Слугам Зеленського потрібна вся земелька. Прийнятий скандальний закон №5600 нібито покликаний вирішити пита...