Не допустити Армагедон: Маск вимагає у ООН заборонити автономну зброю

​Дослідники в галузі робототехніки й штучного інтелекту на чолі із засновником компаній SpaceX і Tesla Ілоном Маском переконані, що розроблення й використання автономної летальної зброї загрожують військовими діями на небаченому раніше рівні.

Група фахівців у галузі робототехніки й штучного інтелекту звернулася до ООН із закликом заборонити розроблення й використання автономної зброї, про це повідомляють Патріоти України з посиланням на британське видання The Guardian.

Серед авторів звернення засновник компаній SpaceX і Tesla Ілон Маск і засновник компанії DeepMind, яка належить Google, що займається штучним інтелектом, Мустафа Сулейман.

Видання нагадує, що нещодавно ООН проголосувала за початок офіційних консультацій, які стосуються використання дронів й автоматизованих танків.

Автори звернення попереджають, що нова гонка озброєнь загрожує світу революцією, порівняною з винаходом пороху та ядерної зброї.

"Якщо ящик Пандори буде відкрито, закрити його буде вкрай складно", – ідеться в повідомленні.

"Коли автономну летальну зброю буде створено, вона дасть змогу вести військові дії на небаченому раніше рівні і в такі стислі терміни, що людство не зможе їх осягнути. Новий тип озброєння може стати зброєю терору, яку диктатори й терористи зможуть використовувати проти мирного населення. Це зброя, яку можна буде зламати й використовувати в інших цілях", – уважають автори звернення.

Раніше Маск уже назвав штучний інтелект основною загрозою цивілізації.

Ілон Маск – американський інженер і винахідник. Метою створюваних ним компаній (SolarCity, Tesla, SpaceX) є зміна світу й людства.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Запах чувствуется аж в венгерских поселках!": Злий Одесит розповів про фейк на угорському ТБ про трупи бійців ЗСУ на Закарпатті

середа, 8 лютий 2023, 12:14

"Российская ИПСО про “колоссальные” потери ВСУ, после неудачи с продажным трампистом полковником Макрегором и распространение аналогичного фейка через жёлтопрессное турецкое издание продолжает свою жизнь в венгерском информационном пространстве, что и ...

Фініш близько: У РФ заявили про рекордний дефолт. Санкції практично знищили російську економіку, - Казанський (відео)

середа, 8 лютий 2023, 10:26

Попри твердження кремлівської верхівки про те, що західні санкції не працюють і ворогам не вдасться задушити економіку Росії, здається, все вийшло навпаки. "Дірка в російському бюджеті встановили рекорд з 1998 року" – з таким заголовком вийшла стаття у...