"Не думаю, що історія з отруєнням Скрипалів призведе до краху кремлівського режиму - надто багато людей ще вірять Путіну", - американський дипломат

У Європі все ще є багато країн, які хочуть покращити відносини з Росією.

Майкл Макфол. Фото: Лента.ру.

"Історія з отруєнням Скрипалів стає все більш серйозною та шокуючою. Вона ще раз підкреслює нехтуванням Путіним міжнародних норм та законодавства. У мене немає ілюзій щодо цієї історії – це кримінальна поведінка, і протидіяти їй треба у відповідний спосіб", - пише екс-посол США у Росії Майкл Макфол у своєму блозі, передають Патріоти України, та продовжує:

"Я трохи переглядав інтерв’ю з підозрюваними росіянами і насправді не можу збагнути, навіщо Росія на це пішла. Я просто не розумію цієї стратегії. Та не думаю, що історія з отруєнням Скрипалів призведе до краху кремлівського режиму – надто багато людей всередині Росії вірять Путіну. Він контролює медіа і не так багато є тих, хто прагне знати правду. Це трагедія автократії.

Я погоджуюсь з думкою про те, що історія у Солсбері може об’єднати європейські країни – на це буде цікаво поглянути. Та чесно кажучи, мені здається, що радше за все буде просто ще більше санкцій. І я підтримую такі заходи, але на них і закінчиться.

Не думаю, що слід чекати на більші зміни. У Європі все ще є багато країн, які хочуть покращити відносини з Росією. Здається, що сьогодні Угорщина та Італія ігнорують усякі домовленості та просто хочуть налагодити зв’язок з Путіним. Я аж ніяк не оптиміст у тому, що стосується якихось змін у цій ситуації.

Але так, санкції проти Росії залишаться. Іноді їх накладають просто через те, що це правильно. Болісні вони для Росії чи ні, а це треба продовжувати робити. Та всі розуміють: на те, щоб санкції принесли реальні серйозні наслідки, піде багато років. Тож залишається сподіватись на неочікувані події в Росії. Ну а також бути терплячими".

Джерело: НВ
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хлопці з моєї давньої команди

середа, 7 грудень 2022, 16:16

М'яч над сіткою. Павло Юліанович Новосєльський. — За джуринську солідарність, — відповідаю йому братніми обіймами... Олександр Горобець, письменник.

Чому Тищенко не нагодував котлетами голодного Єрмака? Тому, що Коля жлоб - Кокотюха

середа, 7 грудень 2022, 15:40

Микола Тищенко – жлоб. Це доведено останньою сповіддю Офісу президента, де говорилося, як всі очільники держави в перші дні гарячої фази війни їли лише мівіну, розведену теплою водою. У мене шість хрещеників. Вкупі з хресними батьками мого сина – більш...