"Не думаю, що історія з отруєнням Скрипалів призведе до краху кремлівського режиму - надто багато людей ще вірять Путіну", - американський дипломат

У Європі все ще є багато країн, які хочуть покращити відносини з Росією.

Майкл Макфол. Фото: Лента.ру.

"Історія з отруєнням Скрипалів стає все більш серйозною та шокуючою. Вона ще раз підкреслює нехтуванням Путіним міжнародних норм та законодавства. У мене немає ілюзій щодо цієї історії – це кримінальна поведінка, і протидіяти їй треба у відповідний спосіб", - пише екс-посол США у Росії Майкл Макфол у своєму блозі, передають Патріоти України, та продовжує:

"Я трохи переглядав інтерв’ю з підозрюваними росіянами і насправді не можу збагнути, навіщо Росія на це пішла. Я просто не розумію цієї стратегії. Та не думаю, що історія з отруєнням Скрипалів призведе до краху кремлівського режиму – надто багато людей всередині Росії вірять Путіну. Він контролює медіа і не так багато є тих, хто прагне знати правду. Це трагедія автократії.

Я погоджуюсь з думкою про те, що історія у Солсбері може об’єднати європейські країни – на це буде цікаво поглянути. Та чесно кажучи, мені здається, що радше за все буде просто ще більше санкцій. І я підтримую такі заходи, але на них і закінчиться.

Не думаю, що слід чекати на більші зміни. У Європі все ще є багато країн, які хочуть покращити відносини з Росією. Здається, що сьогодні Угорщина та Італія ігнорують усякі домовленості та просто хочуть налагодити зв’язок з Путіним. Я аж ніяк не оптиміст у тому, що стосується якихось змін у цій ситуації.

Але так, санкції проти Росії залишаться. Іноді їх накладають просто через те, що це правильно. Болісні вони для Росії чи ні, а це треба продовжувати робити. Та всі розуміють: на те, щоб санкції принесли реальні серйозні наслідки, піде багато років. Тож залишається сподіватись на неочікувані події в Росії. Ну а також бути терплячими".

Джерело: НВ
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Напередодні візиту "довгограючого Сі" до свого "кореша з бункера" у ЦАР загинуло 9 громадян КНР ... - Машовець

понеділок, 20 березень 2023, 20:57

Одна з найбільших у світі інформаційних агенцій - АР (Associated Press), США... повідомила цікаву новину... Джерело

"Известие, что суд в Гааге выдал ордер на арест Путина, застало его врасплох. Такой вариант... никогда всерьез не воспринимался" - GENERALL SVR

понеділок, 20 березень 2023, 8:50

Популярний блогер GENERALL SVR поділився свіжими новинами, котрі відбуваються у кремлі. Далі мовою оригіналу. . "Известие о том, что Международный уголовный суд в Гааге выдал ордер на арест президента России Владимира Путина, застало его врасплох. Тако...