Не хочуть "кадирівщини": Путіну кинуто виклик, Росія на порозі великих подій, - політолог (відео)

Концепція "русского мира" зазнала поразки, і ослаблення позицій Путіна призведе його до втрати влади вже в недалекому майбутньому, запевняє Андрій Піонтковський.

Кадиров і Путін. Ілюстрація:www.svoboda.org

Росія стоїть на порозі великих політичних подій, які спровокують силовики, що прагнуть не допустити "кадирівщини". Про це розповів політолог Андрій Піонтковський в інтерв'ю Sotnik-TV, передають Патріоти України.

Концепція "русского мира" зазнала поразки, і ослаблення позицій Путіна призведе його до втрати влади вже в недалекому майбутньому. Але це не означає, що на зміну диктатору прийдуть "світлі обличчя", зазначив політолог.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Народні прикмети на 25 квітня: Що потрібно зробити для гарного самопочуття, а чого уникати у Марків день

четвер, 25 квітень 2024, 7:05

Народне свято 25 квітня відоме під назвами , Марк ключник, Василь-парильник. Православна церква України 25 квітня за новим стилем вшановувала пам'ять одного з дванадцяти апостолів євангеліста Марка. За старим стилем у свято сьогодні вшановують преподоб...

Военная помощь США сначала пойдет на закрепление позиций Сил обороны Украины и отражение наступления РОВ - Злий Одесит

четвер, 25 квітень 2024, 3:25

Сенат США во вторник 23 апреля (ночью 24 апреля по Киеву) поддержал законопроект о предоставлении помощи Украине на сумму около 61 млрд долларов. Подписание документа президентом США Джозефом Байденом – тоже не проблема, но как скоро настолько необходи...