"Не собираюсь оставаться в стороне. Три года назад мы это называли репрессиями" - Найєм про ситуацію з Саакашвілі

Нардеп вважає, що в ситуації з екс-президентом Грузії оцінка повинна бути дана всім сторонам - від президента до керівництва Держприкордонслужби та "Укрзалізниці".

Мустафа Найєм. Фото:life.pravda . com.ua

Народний депутат від БПП Мустафа Найєм заявив, що ситуація, яка склалася навколо повернення в Україну екс-президента Грузії і колишнього глави Одеської облдержадміністрації Міхеїла Саакашвілі, нагадує репресії часів Революції гідності. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, зазначають Патріоти України.

"Все это очень напоминает события на Майдане, когда уголовные дела и преследования касались только протестующих, а первопричину всего - действия Захарченко, президента, СБУ, правоохранительных органов и судов, - власть последовательно игнорировала. Три года назад мы это называли репрессиями.

Как и тогда я не собираюсь оставаться в стороне, но оценка должна быть дана всем сторонам - от президента до руководства погранслужбы и Укрзализныци. Не был непосредственным участником событий в Шегини, по прежнему считаю неприемлемым такой способ пересечения границы, но если результатом всех событий станет только задержание активистов, это плохо закончится."- наголосив нардеп.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Чим перед мною завинив Карл Маркс", - Горобець

вівторок, 19 лютий 2019, 19:24

З блокнота письменника. В одне з перших своїх відряджень у якості власкора газети «Сільські вісті» відправився я до Нової Ушиці, району на півдні Хмельницької області. Тієї пори, з літа 1981 року, в завершальну стадію вступала величезна операція тодішн...

"Генерал Картаполов заявил, что в Сирии происходит ни что иное, как продолжение войны "за ясли Господни", - російський журналіст

вівторок, 19 лютий 2019, 19:15

Організатори «Сирійського перелому» також щосили намагаються продемонструвати певний зв'язок між своїми заходами і Великою Вітчизняною війною. "Всего полгода прошло после назначения Андрея Картаполова начальником Главного военно-политического управлени...