Не ті скрепи: "Вот еще одно подтверждение, что Россия - совсем не православная страна", - політолог

Самопіар Кремля як головний центр православ'я та самоідентифікація з Третім Римом тримаються наразі переважно на "клятих бандерівцях", бо суто Росію все більше поглинає Полумісяць та радикальні ісламістські течії.

Росія - це країна переважно мусульманська. Ілюстрація: соцмережі.

В Ірані посадили довічно чергову партію росіянок-ісламісток за роботу на ІДІЛ. Перед цим було ще 2. Всього довічно сидять в тюрмах, за оцінками російського МЗС, від 50 до 70 «руссо-ісламісток», передають Патріоти України.

Коментуючи новину, український політолог Олексій Голобуцький зазначив, що цей прецедент ще раз доводить, що Росія - насправді споконвічно ісламська країна, до того ж з найбільших. «Православная» она только и исключительно за счет украинских дойных овец РПЦ. Убери украинский экзархат РПЦ и христиан в РФ останется кучка, не стоящая внимания», – написав блогер.

За його словами, ця сама купка, відповідно, не має впливу ані всередині країни, ані на світовій арені. За словами політолога, тільки за рахунок українських прихожан РПЦ може зараз зображати впливову фігуру. Ну і доходи РПЦ - це теж переважно Україна. Тобто, всі ті півтора десятка або скільки їх там особняків і палаців Кирила, супер-яхта і літак, золото-діаманти й ексклюзивні автомобілі - це доходи не тільки з нафти, сигарет і камчатських крабів, але і з окупованої України. Тому вони так і вчепилися в Україну.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Ситуація на південь від Роботиного нестабільна, складна і динамічна. Укріплення по кілька разів переходять із рук у руки, - ISW

понеділок, 2 жовтень 2023, 6:17

Фахівці Інституту вивчення війни (ISW) називають ситуацію на південь від Роботиного нестабільною, тактично вона складна і динамічна, оскільки важливі польові укріплення кілька разів переходили з рук в руки. Аналітики зазначають, що російські війська пр...

"Сотрудничество Ирана и России: факты и угрозы", - Злий Одесит

понеділок, 2 жовтень 2023, 3:25

Специально для сайта Minval.AZ проанализировал сотрудничество Ирана и россии, факты такого взаимодействия и угрозы. Иран и россия десятилетиями поддерживали двусторонние отношения военно-технического характера, разной степени сближения, но именно в 202...