"Не только смерть Путина": Експерт розповів про основні фактори, які допоможуть повернути Крим (відео)

Рішення проблеми деокупації Криму може не бути протягом наступних 15-20 років.

Тарас Березовець. Фото: slovoidilo.ua.

Крим повернеться в Україну, якщо в Росії настане колапс державної влади. Таку думку висловив політтехнолог Тарас Березовець в ефірі Еспрессо.TV, передають Патріоти України.

Він вважає, що рішення проблеми окупації Криму не буде протягом наступних 15-20 років, також цьому може не допомогти смерть або відсторонення від влади Володимира Путіна. "Сложный процесс, и мы не можем самостоятельно решить. Путь решения - точно не военный. Это - дипломатический, это - санкции, и надежду на то, что в России наступит коллапс государственной власти и вследствие чего она не сможет удерживать оккупированные территории", - сказав Березовець.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Придністровці хочуть, щоб їх пожаліли, потішили й від когось захистили. Поки що на їхній заклик відгукнулися лише філателісти, - Невзоров

четвер, 29 лютий 2024, 0:30

"Придністров'я страшенно чогось хоче. Але зрозуміти, "що саме воно хоче", воно не може. Неможливість розгадати самих себе сьогодні замучила з'їзд придністровських депутатів", - пише російський публіцист Олександр Невзоров у своєму Телеграм-каналі, пере...