Так, навіть статистичні дані щодо безробіття в окупованому місті дуже сильно відрізняються. Наприклад, «Севастопольстат» у жовтні поточного року заявив, що більше десяти з половиною відсотків мешканців міста є безробітними, що становить майже двадцять тисяч осіб. Кількома тижнями раніше говорили про п’ять відсотків безробітних. А влітку «Кримстат» порахував, що рівень безробіття на окупованому півострові не сягає і половини відсотка. У той же час колишній український нардеп, комуніст Леонід Грач заявив, що за найбільш оптимістичними оцінками на півострові тридцять п’ять-сорок відсотків населення сидять без роботи.
Васильєв наголошує, що реальні цифри безробіття встановити дуже важко. По-перше, робота у Севастополі характеризується значною сезонністю. По-друге, переважна більшість безробітних не стають на облік – допомога по безробіттю становить від чотирьох тисяч дев’ятистам рублів до восьмисот рублів. Відтак, просто на поїздки до чиновників можна витратити більше.
"Крім того, у переважної більшості севастопольських бюджетників були завищені очікування щодо російських зарплат. Тим не менш, реальність їх розчарувала: по-перше, на окупованому півострові платять менше, ніж у Росії, по-друге, зростання цін знівелювало будь-яке підвищення зарплатні. Відтак, переважна більшість працівників бюджетної сфери звільняються, їх місця лишають вакантними. Особливо це стосується медицини – у лікарнях неймовірний дефіцит кадрів", - зауважує журналіст.
Поки живі окупанти на півночі Харківщини нажахані втратами своїх військ і сприймають поранення та евакуацію з полю бою як щасливий квиток, єдина можливість ще пожити, зазначають Патріоти України. Ось який матеріал з цього приводу знайшов та переказав Ю...
Православне свято 22 листопада за новим календарем (5 грудня за старим) - день пам'яті святителя Прокопія, який володів даром чудотворення і привів у християнську віру чимало людей (У народі - Прокоп'єв день, - Патріоти України). Українські віряни тако...