Нечего праздновать, пока не уничтожен последний рейх. Пока жива РФ, угроза миру глобальна - Муждабаєв

У всьому світі повинні знати, що і зараз в Європі є "народ другого сорту", є його переслідувачі, і що саме масово-аморальне - мільйони байдужих, які просто дивляться на приниження і страждання кримських татар, наголосив журналіст.

Айдер Муждабаєв. Фото:https://www.ukrinform.ru/

Перемогу над нацизмом не можна вважати остаточною, поки не припинилися репресії кримських татар в анексованому Росією Криму. Таку думку на своїй сторінці в Facebook висловив журналіст Айдер Муждабаєв, передають Патріоти України.

"Нынешняя РФ — прямая наследница фашистской Италии и нацистской Германии. Символично, что именно в эти дни российская СС оцепляет крымскотатарские посёлки, проводят рейды, обыски в домах людей "лишней" национальности.

Уже три года крымские татары "живут с открытой дверью", когда никто не знает, войдут в неё вооруженные нацисты с собаками или нет. Так что сегодня — День Победы над нацизмом, только не окончательной.

Пока жива РФ, дело Гитлера и Сталина живо, угроза миру глобальна, и человечество не может считать себя победителем над этим бесчеловечным злом. Во всем мире должны знать, что и сейчас в Европе есть "народ второго сорта", есть его преследователи, и что самое массово-аморальное — миллионы равнодушных, просто взирающих на унижения и страдания крымских татар.

Просыпайтесь, люди. Нельзя наблюдать, нельзя молчать и нечего праздновать, пока не уничтожен последний рейх" - написав журналіст.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Багато хто з професійних російських командирів вже на концерті Кобзона. Тому справи у росіян набагато гірші", - нардеп-кіборг Костенко

середа, 7 грудень 2022, 12:55

Народний депутат, секретар парламентського оборонного комітету Роман Костенко на момент обрання до Верховної Ради вже був професійним військовим, полковником СБУ, кіборгом. 24 лютого, коли росія напала на Україну, взяв зброю, сів у власний автомобіль т...

"Вставай страна огромная!": Розвідка Британії пояснила, нащо РФ посилено готує "оборону" в Бєлгородській області

середа, 7 грудень 2022, 10:15

Російська влада просуває оборонні приготування на своїй міжнародно визнаній території, щоб розпалити патріотичні почуття громадян. Про це йдеться у розвідувальному огляді міноборони Британії у середу. Відзначається, що останнім часом Росія почала розши...