"Непобедимая и легендарная" канула в Лєту: "Потужність російських військ виявилась фейком", - ізраїльський військовий експерт

Підрахунок техніки в РФ ведеться на основі дуже старих даних, тому більшість танків та ракет вже давно перетворилась на мотлох, впевнений Цві Аріелі.

Цві Аріелі. Фото:http://znaj.ua/Інструктор-волонтер бригади легкої піхоти Національної гвардії України Цві Аріелі переконаний, що потужність російських військ - насправді звичайний фейк, адже підрахунок техніки ведеться на основі дуже старих даних, тому більшість танків та ракет вже давно перетворилась на мотлох. Про це він написав у своєму блозі на сайті Обозреватель, передають Патріоти України.

"Справа в тому, що ці цифри або просто взяті зі стелі в пропагандистських цілях, або ж вони засновані на тотальному підрахунку всього того (як реально діючого, так і старого мотлоху), що десятиліттями зберігатися на консервації.

Наприклад, якщо дивитися на статистику, то виходить, що у РФ понад 15 тис. танків і 10 тис. літальних апаратів, тобто в 40 разів більше танків і в 4 рази більше бойових літальних апаратів, ніж у Великобританії, при військовому бюджеті РФ більшому Британського лише на 1/5", - пише Аріелі.

За його словами, Україні варто зараз значно модернізувати та посилити свої війська - їх оснащення та техніку - і цього буде достатньо для того, щоб перемогти ворога.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Трамп снова вернется на первые страницы прессы, но уже в разделе криминальной хроники", - Анти-Колорадос

вівторок, 7 грудень 2021, 20:29

"Именно в этом промежутке времени появились общие сообщения о том, что следственный комитет Конгресса США, известный как "6 января", ведет переговоры с рядом экс-чиновников из администрации Трампа о том, чтобы те дали показания под присягой. Над замети...