Несподівано: Інтернет можна буде прискорити завдяки... жукам-скарабеям!

Подробиці відкриття опублікувало видання Royal Society Interface.

Фото: invaders.com.uaВчені з університету Ексетера зацікавилися властивостями жуків-скарабеїв, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости. З’ясувалося, що спостерігаючи за цими комахами можна прискорити інтернет в кілька разів.

Вчені розповіли, що незвичайні світловідбиваючі властивості жуків-скарабеїв робить їх унікальними серед інших комах. Якщо фахівці застосують техніку, використовувану скарабеями, можна створити нові надшвидкі оптичні системи, що дозволить прискорити інтернет і роботу деяких гаджетів. Наукові співробітники повідомили, що панцир жуків являє собою складний метаматеріал, який покладений так, щоб відбивати світло у вигляді спіралі.

Завдяки будові панцира, жуки-скарабеї можуть відображати не тільки сонячні промені, але і будь-яку форму поляризації світла, у вигляді спіралі. Ця властивість дозволить вченим розробити мініатюрні установки, які будуть виробляти спірально закручене світло, що дозволить зробити ривок в області надшвидкої передачі даних.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Український Контрнаступ: ЗСУ досягли певних успіхів в Донецькій та Запорізькій областях - ISW

субота, 10 червень 2023, 5:58

Фахівці Інституту вивчення війни (ISW) повідомляють, що Сили оборони продовжують просування під Бахмутом, а також мають певні успіхи в Донецькій та Запорізькій областях. . У звіті зазначається, що українські війська продовжували контрнаступальні опер...

"Тепер зрозуміло, чому могутній Путін не зміг взяти Київ за 3 дні. З першого дня війни трактори були там", - Фурса

субота, 10 червень 2023, 0:30

"Ілон Маск, Такер Карлсон та інші прихильники теорії змов почали розповідати, що не тільки нічого не ясно, але й це українці підірвали греблю. І не так важливо, вони це роблять тому що люблять іти проти тренду, бо баба Яга проти, чи тому що вони ідіоти...