Несподівано: Інтернет можна буде прискорити завдяки... жукам-скарабеям!

Подробиці відкриття опублікувало видання Royal Society Interface.

Фото: invaders.com.uaВчені з університету Ексетера зацікавилися властивостями жуків-скарабеїв, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости. З’ясувалося, що спостерігаючи за цими комахами можна прискорити інтернет в кілька разів.

Вчені розповіли, що незвичайні світловідбиваючі властивості жуків-скарабеїв робить їх унікальними серед інших комах. Якщо фахівці застосують техніку, використовувану скарабеями, можна створити нові надшвидкі оптичні системи, що дозволить прискорити інтернет і роботу деяких гаджетів. Наукові співробітники повідомили, що панцир жуків являє собою складний метаматеріал, який покладений так, щоб відбивати світло у вигляді спіралі.

Завдяки будові панцира, жуки-скарабеї можуть відображати не тільки сонячні промені, але і будь-яку форму поляризації світла, у вигляді спіралі. Ця властивість дозволить вченим розробити мініатюрні установки, які будуть виробляти спірально закручене світло, що дозволить зробити ривок в області надшвидкої передачі даних.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Чим займається насправді Юрій Швець: Американські розвідники викрили російського пропагандиста з КДБістським минулим

субота, 28 січень 2023, 13:43

Колишній офіцер Комітету державної безпеки СРСР Юрій Швець, який перебрався на постійне місце проживання у США, фактично підтримує російські спецслужби в агресії проти України. Розвідувальна спільнота викрила його у пропаганді, сполученій з тактикою КД...

Ввідомий український ведучий розповів, хто з зірок-чоловіків пропонував йому секс

субота, 28 січень 2023, 13:14

Український ведучий Слава Дьомін не так давно у своєму Instagram ділився, що у його біографії був такий випадок, коли до нього залицявся відомий чоловік. Втім, Дьомін навіть натяку не залишив на те, хто б це міг бути. Більш детально про цю історію зі с...