-Борисе, зовсім нещодавно ви презентували власну книжку "Четверта республіка". Все відбувалося у розкішній бальній залі 5-зіркового готелю у Києві: 600 гостей, фуршет, президентська промова. І все це без преси, за зачиненими дверима. До чого така секретність? Що приховували? Чого стидалися, можливо?
-Було дуже багато преси, дуже багато журналістів. Абсолютно.
-Ні, Борисе. Ми це точно знаємо, нам в акредитації було відмовлено.
-Потрібно було мені зателефонувати. Я впевнений, у вас є мій телефон.
-Ви зараз не будете заперечувати, що не було жодної камери. Ні, не було, Борисе.
-Вирішуйте це з моєю pr-службою.
-До чого така розкішна презентація? Все ж таки, стан війни, всі роздратовані відсутністю реформ, підвищенням тарифів. До чого така презентація?
-Ніякої розкішної презентації насправді не було, це просто такий стиль готелю "Інтерконтиненталь", тобто, нічого спеціально не робили. Ми планували, чесно кажучи, робити це в "Мистецькому Арсеналі", але він був зайнятим Тижнем моди в цей час. І "Інтерконтиненталь" зараз коштує навіть скромніше, ніж "Мистецький Арсенал".
-Ви на посаді Голови Адміністрації Президента менше двох років, а вже написали книгу. Чи обговорювали це з Президентом? Адже ви перший очільник Адміністрації Президента, який спромігся написати книгу раніше за самого Президента.
-Проговорював. Президент підтримав цю ідею.
-На фуршеті ви зібрали політичних опонентів: Арсенія Яценюка і Володимира Гройсмана, якого пророкують в прем'єри. Як вам це вдалося?
-Там були бізнесмени і діячі культури, і, я думаю, всі найкращі сучасні художники теж там були. Це була така, я б сказав... багато людей з української еліти, не тільки політики. На мій погляд, повинні бути майданчики, де можуть зустрічатися в тому числі і опоненти.
-І це на презентації вашої книги.
Аналітик та авіаексперт Костянтин Криволап припускає, що учорашній удар по Києву був здійснений північнокорейською ракетою комплексу KN-15, передають Патріоти України. "Ми не змогли зафіксувати момент запуску. Чому? Скоріш за все, тому що все наше ППО,...
У Києві засвітився дуже рідкісний і незвичний Mercedes G-Class в тюнінгу від німецького ательє Hofele Design. Вартість такого "Гелендвагена" становить приблизно 280 000 євро. Його фотографії опублікували на сторінці t.o.p.c.a.r.s_ua Instagram, передают...