Новий символ Луганська - суміш совка і імперіалізму (фотофакт)

Бойовики встановили монумент, який виглядає гротескною сумішшю СРСР та дореволюційного імперіалізму.

Новий монумент у Луганську. Фото: ЖЖ.

«Знаете, какая сейчас самая большая проблема в Луганске? Думаете, безработица? Высокие цены? Преступность? Дефицит бензина? Остановка завода "Лугансктепловоз"? – запитав у своєму блозі на ЖЖ донецький журналіст Денис Казанский, передають Патріоти України.

Нет, самая главная проблема в Луганске - это недостаток памятников. Поэтому там срочно решили потратить деньги на установку памятника неведомой ху*не. Вот он - новый символ Луганска. Смесь совка и империализма. Варвары с безумной кашей в головах придумали, как выразить свои взгляды.

Мумия Ильича ворочается в своем стеклянном саркофаге, потрескивая и распадаясь на молекулы. История конечно здорово поиздевалась над старичком. Похлеще любых недоброжелателей.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Замість українських патріотів на Донбас завезли неотесаних московитів - Олександр Горобець

середа, 21 лютий 2018, 0:35

Усупереч плану українізації Миколи Скрипника. Є в українській історії людина, котра стоїть начебто особняком від усіх інших. Сто літ тому ім’я її гриміло на всіх усюдах. Прізвище з пошаною називалося у головних президіях і на мітингах. Його ідеї натвор...

"Розгром у Сирії вагнерівців підриває моральний дух у всіх збройних силах РФ", - Фельгенгауер

середа, 21 лютий 2018, 0:30

Павло Фельгенгауер підкреслив, що наслідки бою 7 лютого можуть виявитися набагато серйознішими, ніж сама собою тактична поразка в далекій Сирії. Під час розгрому авіацією США найманців приватної військової компанії (ПВК) "Вагнер" у Сирії вагнерівців не...