Новий символ Луганська - суміш совка і імперіалізму (фотофакт)

Бойовики встановили монумент, який виглядає гротескною сумішшю СРСР та дореволюційного імперіалізму.

Новий монумент у Луганську. Фото: ЖЖ.

«Знаете, какая сейчас самая большая проблема в Луганске? Думаете, безработица? Высокие цены? Преступность? Дефицит бензина? Остановка завода "Лугансктепловоз"? – запитав у своєму блозі на ЖЖ донецький журналіст Денис Казанский, передають Патріоти України.

Нет, самая главная проблема в Луганске - это недостаток памятников. Поэтому там срочно решили потратить деньги на установку памятника неведомой ху*не. Вот он - новый символ Луганска. Смесь совка и империализма. Варвары с безумной кашей в головах придумали, как выразить свои взгляды.

Мумия Ильича ворочается в своем стеклянном саркофаге, потрескивая и распадаясь на молекулы. История конечно здорово поиздевалась над старичком. Похлеще любых недоброжелателей.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"На*уй? Как на*уй? Видимо, фрау послала плешивого куда подальше" - Рабінович про переговори Путіна і Меркель

понеділок, 20 серпень 2018, 18:15

Російський блогер вважає, що скандал навколо візиту президента РФ на весілля до Австрії - лише прикриття його невдалої зустрічі з канцлером Німеччини. "Ведомости, *уедомости, шмедомости и другие серьезные издания, не говоря уже о желтой прессе и таблои...

Хіти тижня. "Привычка. Он случайно попал в Кремль": Аналог голосового помічника Siri "злив" "всі секрети" президента РФ

понеділок, 20 серпень 2018, 18:00

Російський опозиціонер Навальний продемонстрував кумедне відео про те, як нахабну брехню Путіна може викрити навіть голосовий помічник.