Новий український вестерн: У Вінниці знімають кіно про Петлюру

​У центрі міста зніматимуть художній фільм "Замах на Петлюру". Через це 17, 18 та 20 червня у центральній частині перекриють дороги.

Фото: Ігор Муха

Рух транспoрту буде тимчасoвo перекритo на ділянках вулиць Грушевськoгo, С. Петлюри, Мoнастирська, інформують Патріоти України.

Зйомки відбуватимуться у центральній частині міста, де збереглися локацій початку ХХ століття. Це вулиці, де розташований будинок, у якому жив Петлюра, перебуваючи у Вінниці і приміщення штаб-квартири Директорії та окремих відомств. В основі сюжету лежить зустріч головного отамана Армії УНР Симона Петлюри і Маршалка Польщі Юзефа Пілсудського, яка відбувалася 16–17 травня 1920 року у місті Вінниці.

"Це український вестерн про Петлюру. У фільмі буде декілька головних героїв. Грати їх будуть київські та вінницькі актори. Кульмінація сюжету - замах на Петлюру, коли він зустрічається з Пілсудським у Вінниці", - розповідає Валерій Шалига.

Зйомки триватимуть до 23 червня. Потім буде відбуватися робота над фільмом, який змонтують до кінця цього року.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...

"К стране, где избиение женщин приравнивается к выражению любви, надо подходить с другими мерками", - блогер із Одеси

неділя, 3 липень 2022, 0:14

"До недавнего времени всякий намек на русскую исключительность в иерархии насилия вызывал протесты сознания и алгоритмов, с установленным софтом «ВСЕЛЮДИРАВНЫ». Но на пятом месяце войны России с Украиной, мир разродился новой установкой: да, к стране, ...