Новий український вестерн: У Вінниці знімають кіно про Петлюру

​У центрі міста зніматимуть художній фільм "Замах на Петлюру". Через це 17, 18 та 20 червня у центральній частині перекриють дороги.

Фото: Ігор Муха

Рух транспoрту буде тимчасoвo перекритo на ділянках вулиць Грушевськoгo, С. Петлюри, Мoнастирська, інформують Патріоти України.

Зйомки відбуватимуться у центральній частині міста, де збереглися локацій початку ХХ століття. Це вулиці, де розташований будинок, у якому жив Петлюра, перебуваючи у Вінниці і приміщення штаб-квартири Директорії та окремих відомств. В основі сюжету лежить зустріч головного отамана Армії УНР Симона Петлюри і Маршалка Польщі Юзефа Пілсудського, яка відбувалася 16–17 травня 1920 року у місті Вінниці.

"Це український вестерн про Петлюру. У фільмі буде декілька головних героїв. Грати їх будуть київські та вінницькі актори. Кульмінація сюжету - замах на Петлюру, коли він зустрічається з Пілсудським у Вінниці", - розповідає Валерій Шалига.

Зйомки триватимуть до 23 червня. Потім буде відбуватися робота над фільмом, який змонтують до кінця цього року.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У США вважають, що ЗСУ доведеться відійти від Бахмута, - Bloomberg

п’ятниця, 3 лютий 2023, 0:41

Згідно з оцінками американських і європейських офіційних осіб, російський наступ на сході України неминучий, навіть "за умови відмови Києва від додаткових поставок зброї для власного наступу на півдні навесні". Тож, американські високопосадовці радять ...

"Правду говорят - повесь на Кремле тризуб, и тебе "в благодарность" сразу скажут, что криво висит", - Борислав Береза

п’ятниця, 3 лютий 2023, 0:15

"Фейсбук вчера напомнил мне о том, как у нас реагируют на сделанное. Этот пост написан 5 лет назад, но он ни на йоту не устарел. И ещё одно. Я с командой убрал несколько сотен наливаек на Троещине, которые продавали контрафактный алкоголь, спаивали и ...