"Оппоблок" зовет "русскую весну" в Мариуполь? Гоните этих тварей поганой метлой, - Сазонов

Політолог прокоментував активізацію діяльності членів "Опозиційного блоку" у прифронтовому місті.

Намети "Опоблоку" в Маріуполі. Ілюстрація:bdzhola.com

Політолог Кирило Сазонов відреагував на діяльність "Опоблоку" в Маріуполі. Про це він написав у своєму Facebook, передають Патріоти України.

Я так понял, "Оппоблок" зовет "русскую весну" в Мариуполь? Депутат этот местный на всю голову больной, палатки, листовочки про страшных нацистов и ущемления русского языка.

Ребята, гоните этих тварей поганой метлой. Если не понимаете, куда вас хотят продать, съездите в Донецк, посмотрите, как выглядит русский мир.

А потом берите этих депутатов вместе с их шестерками-агитаторами, заверните в их же палатки, довезите до Волновахи и волшебным пенделем отправляйте в ДРН.

Украинский паспорт лучше отобрать в процессе, чтобы не могли вернуться. Это жестоко, но лучше они пусть уйдут туда, чем приведут русскую чуму к вам домой...

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Цифри просто вражають: Ціна "Кримнаша" для Росії і росіян

вівторок, 18 грудень 2018, 19:45

Російські витрати на Крим в три рази перевищують річні бюджетні витрати країни на сферу ЖКГ, в 4,5 рази - на культуру і в сім разів - на спорт. Вже майже п'ять років Крим знаходиться під контролем Росії - за цей час в півострів вкладені сотні мільярдів...

Хіти тижня. Нічний бій під Горлівкою: Стало відомо, як саме окупанти зазнали великих втрат напередодні

вівторок, 18 грудень 2018, 19:00

Увечері 15 грудня під Горлівкою відбулося серйозне загострення. В результаті бою з ЗСУ гібридна армія РФ зазнала серйозних втрат.