"Оппоблок" зовет "русскую весну" в Мариуполь? Гоните этих тварей поганой метлой, - Сазонов

Політолог прокоментував активізацію діяльності членів "Опозиційного блоку" у прифронтовому місті.

Намети "Опоблоку" в Маріуполі. Ілюстрація:bdzhola.com

Політолог Кирило Сазонов відреагував на діяльність "Опоблоку" в Маріуполі. Про це він написав у своєму Facebook, передають Патріоти України.

Я так понял, "Оппоблок" зовет "русскую весну" в Мариуполь? Депутат этот местный на всю голову больной, палатки, листовочки про страшных нацистов и ущемления русского языка.

Ребята, гоните этих тварей поганой метлой. Если не понимаете, куда вас хотят продать, съездите в Донецк, посмотрите, как выглядит русский мир.

А потом берите этих депутатов вместе с их шестерками-агитаторами, заверните в их же палатки, довезите до Волновахи и волшебным пенделем отправляйте в ДРН.

Украинский паспорт лучше отобрать в процессе, чтобы не могли вернуться. Это жестоко, но лучше они пусть уйдут туда, чем приведут русскую чуму к вам домой...

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Коли режим добігає кінця: Ніяких ілюзій. Членів путінського ОЗУ будуть вішати на стовпах - Рабинович

субота, 16 лютий 2019, 8:23

Російська історія не знає революційних трансформацій, схоже режим Путіна повторить трагічний кінець своїх попередників, а озвірілий натовп топтатиметь тих, кого ще кілька років тому боготворив. Нинішні дії режиму президента Володимира Путіна демонструю...

Чи загрожує "Північний потік-2" повномасштабним вторгненням Росії в Україну

субота, 16 лютий 2019, 7:56

Попередня угода про нові правила регулювання газопроводів третіх країн, досягнута на днях державами-членами ЄС, по суті, прибирає всі перешкоди для завершення будівництва і повноцінного функціонування "Північного потоку-2". Але є і зовнішні сили, здатн...