
Колишній міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин повинен отримати 645 тисяч доларів за 4-річний контракт з Національною акціонерною компанією "Нафтогаз України". Про це йдеться в даних про контракти "Нафтогазу України", передають "Українські новини".
"Чотирирічний контракт колишнього міністра енергетики та вугільної промисловості Володимира Демчишина з Національною акціонерною компанією" Нафтогаз України " на посаді члена наглядової ради передбачає його винагороду в розмірі 645 тис. доларів", - пише агентство.
Винагорода ще трьох незалежних членів наглядової ради - Маркуса Річардса, Чарльза Проктора і Пола Уорвіка - становить 860 тис. євро. Їх контракти діють до 23 березня 2020 року.
Відзначається, що серед оприлюднених "Нафтогазом" контрактів за 2016 рік, контракт голови наглядової ради Юлії Ковалів відсутній. До звільнення з державної служби вона не мала права на винагороду від "Нафтогазу України" за посаду голови наглядової ради. Ковалів звільнилася з посади першого заступника міністра економіки в середині листопада 2016 року.
Як повідомлялося, кандидатура Демчишина в якості п'ятого члена наглядової ради НАК "Нафтогаз України" була подана за погодженням з президентом України Петром Порошенком.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...