
Колишній міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин повинен отримати 645 тисяч доларів за 4-річний контракт з Національною акціонерною компанією "Нафтогаз України". Про це йдеться в даних про контракти "Нафтогазу України", передають "Українські новини".
"Чотирирічний контракт колишнього міністра енергетики та вугільної промисловості Володимира Демчишина з Національною акціонерною компанією" Нафтогаз України " на посаді члена наглядової ради передбачає його винагороду в розмірі 645 тис. доларів", - пише агентство.
Винагорода ще трьох незалежних членів наглядової ради - Маркуса Річардса, Чарльза Проктора і Пола Уорвіка - становить 860 тис. євро. Їх контракти діють до 23 березня 2020 року.
Відзначається, що серед оприлюднених "Нафтогазом" контрактів за 2016 рік, контракт голови наглядової ради Юлії Ковалів відсутній. До звільнення з державної служби вона не мала права на винагороду від "Нафтогазу України" за посаду голови наглядової ради. Ковалів звільнилася з посади першого заступника міністра економіки в середині листопада 2016 року.
Як повідомлялося, кандидатура Демчишина в якості п'ятого члена наглядової ради НАК "Нафтогаз України" була подана за погодженням з президентом України Петром Порошенком.
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...