
Колишній міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин повинен отримати 645 тисяч доларів за 4-річний контракт з Національною акціонерною компанією "Нафтогаз України". Про це йдеться в даних про контракти "Нафтогазу України", передають "Українські новини".
"Чотирирічний контракт колишнього міністра енергетики та вугільної промисловості Володимира Демчишина з Національною акціонерною компанією" Нафтогаз України " на посаді члена наглядової ради передбачає його винагороду в розмірі 645 тис. доларів", - пише агентство.
Винагорода ще трьох незалежних членів наглядової ради - Маркуса Річардса, Чарльза Проктора і Пола Уорвіка - становить 860 тис. євро. Їх контракти діють до 23 березня 2020 року.
Відзначається, що серед оприлюднених "Нафтогазом" контрактів за 2016 рік, контракт голови наглядової ради Юлії Ковалів відсутній. До звільнення з державної служби вона не мала права на винагороду від "Нафтогазу України" за посаду голови наглядової ради. Ковалів звільнилася з посади першого заступника міністра економіки в середині листопада 2016 року.
Як повідомлялося, кандидатура Демчишина в якості п'ятого члена наглядової ради НАК "Нафтогаз України" була подана за погодженням з президентом України Петром Порошенком.
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...