Навіщо старим путінофілам гроші? Через суди з Україною "Газпром" почав позичати гроші у пенсіонерів

У зв'язку з судовими позовами з Україною російський газовий монополіст позбавлений ​​можливості залучення іноземного капіталу.

Ілюстрація:gazeta.ruНепрості часи настали для російського газового монополіста "Газпрому". Про це пише в своєму блозі політичний оглядач Олександр Коваленко, інформують Патріоти України.

За його словами, у зв'язку з судовими позовами з Україною компанія позбавлена можливості залучення іноземного капіталу і повинна позичати гроші в пенсійних фондах РФ.

ЗМІ повідомляють, що, втративши іноземні інвестиції через суперечку з Україною, а також перебуваючи під загрозою нових санкцій США, які можуть поширитися на газопровід "Північний потік - 2", російський "Газпром" 24 липня розмістив на борговому ринку свої облігації, загальна вартість яких становить 40 млрд рублів. В кінцевому результаті торгів іноземні інвестори викупили облігацій тільки на 1 млрд рублів.

Також експерт зазначив, що державні облігації на суму понад 32 млрд рублів викупили недержавні пенсійні фонди РФ. Таким чином, пише Коваленко, пенсіонери насправді врятували "Газпром", бо вже сьогодні йому потрібно буде виплатити понад мільярд доларів за борговими зобов'язаннями.

"Українська "Швейцарія" на тлі руїн дитячого табору у Станично-Луганському районі", - Снєгирьов

неділя, 10 листопад 2019, 18:34

Звертаюся до президента України Зеленського та міністра МВС Авакова з вимогою взяти під свій особистий контроль питання розслідування фактів знищення матеріально-технічної бази дитячого оздоровчого табору "Дружба" та компенсації за рахунок держави заподія

"Будівництво водовідливного комплексу для захисту шахт на Луганщині: гроші є, а захисту немає", - Снєгирьов

середа, 6 листопад 2019, 19:34

Варто зазначити, що ці вугледобувні підприємства є планово збитковими, а коштів від реалізації вугільної продукції та державної підтримки на покриття витрат із собівартості вугільної продукції не вистачає навіть на виплату заробітної плати. 13 лютого 2...