Навіщо старим путінофілам гроші? Через суди з Україною "Газпром" почав позичати гроші у пенсіонерів

У зв'язку з судовими позовами з Україною російський газовий монополіст позбавлений ​​можливості залучення іноземного капіталу.

Ілюстрація:gazeta.ruНепрості часи настали для російського газового монополіста "Газпрому". Про це пише в своєму блозі політичний оглядач Олександр Коваленко, інформують Патріоти України.

За його словами, у зв'язку з судовими позовами з Україною компанія позбавлена можливості залучення іноземного капіталу і повинна позичати гроші в пенсійних фондах РФ.

ЗМІ повідомляють, що, втративши іноземні інвестиції через суперечку з Україною, а також перебуваючи під загрозою нових санкцій США, які можуть поширитися на газопровід "Північний потік - 2", російський "Газпром" 24 липня розмістив на борговому ринку свої облігації, загальна вартість яких становить 40 млрд рублів. В кінцевому результаті торгів іноземні інвестори викупили облігацій тільки на 1 млрд рублів.

Також експерт зазначив, що державні облігації на суму понад 32 млрд рублів викупили недержавні пенсійні фонди РФ. Таким чином, пише Коваленко, пенсіонери насправді врятували "Газпром", бо вже сьогодні йому потрібно буде виплатити понад мільярд доларів за борговими зобов'язаннями.

Російська Федерація та підконтрольні їй бойовики «ЛНР» готуються до масштабних збройних провокацій на Луганщині.

субота, 6 червень 2020, 9:38

Найближчим часом РФ та підконтрольні їй бойовики, готують збройні провокації саме біля пілотних районів розведень військ – Богданівка, Золоте і Станиця Луганська, – аби звинуватити ЗСУ у невідповідності взятих на себе зобов’язань і припинення вогню. Украї

"Чому "Інформаційний спротив" маніпулює даними про кількість вугілля, вивезеного з ОРДЛО?" - Снєгирьов

четвер, 4 червень 2020, 13:05

Наведені факти свідчать про невідповідність та відверту дезінформацію щодо ситуації в ОРДЛО, яка подається військово-політичному керівництву України. Вирішити цю проблему можна створивши аналітичні структури, які б зайнялися інформаційним супроводом діяль