"ПАК ФА Т-50 - недосамолету неба таки не видать", - Злий одесит

Запуск в серійне виробництво грози російської авіації ПАК ФА Т-50 знову відкладається. Вже втретє.

 ПАК ФА Т-50. Фото: MilitaryRussia.Ru.

Я навіть не здивований! Серійні поставки не маючого аналохів в світі російського багатоцільового винищувача п'ятого покоління ПАК ФА Т-50 переносяться на 2018 й рік! Про це заявив заступник міністра оборони Росії Юрій Борисов, який раніше заявляв, що літак піде в серію в 2016-м ... а потім в 2017-м ... Загалом, довгий шлях "недосамолета".Так пише у своєму блозі Злий одесит, передають Патріоти України і цитують далі:

"Лично для меня, человека внимательно следящего за перипетиями, происходящими с российской гордостью пятого поколения данный перенос не удивителен, а даже ожидаем! И более того, я уверен, что в 2018-м оголтелые ура-патриоты услышат о переносе на 2019-й и так до бесконечности.

И как тут не вспомнить о волне насмешек в адрес никчёмного и унылого F-35, который даже Дональд Трамп не хочет покупать для армии США. А, что в результате? ВС США закупят 90 истребителей F-35 за $8,2 млрд по цене $94,6 млн за штуку, что на 7,3% ниже их нынешней стоимости. Трамп не самолёт критиковал - он скидку Lockheed Martin выбивал!

А, что китайцы? А китайцы уже полным ходом ставят на поток свой J-20, запуская третью производственную линию на мощностях Chengdu Aircraft Industry Group, что позволит нарастить выпуск истребителей пятого поколения на 12 единиц, а суммарно - 36 готовых образцов в год!
В общем, недосамолёту - недосудьба. Иначе никак.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Российских военных будут бомбить самодельным оружием": Експерт розповів про сирійський "ніж в спину" Путіна (відео)

середа, 17 січень 2018, 8:56

Сергій Данилов розповів, як змінилася ситуація на фронтах в Сирії та чому для президента РФ Володимира Путіна починається новий етап цієї війни. Російська військова авіабаза Хмеймім в Сирії вже кілька разів за останній час зазнала атак, зокрема з боку ...

До пана на трускавки: Як ведеться українським заробітчанам-ягідникам за кордоном (фото)

середа, 17 січень 2018, 8:40

Збирач ягід є однією з найпопулярніших "професій" серед українських заробітчан, які їдуть за кордон у різні країни Європи. Чимало українців виїжджають за кордон на заробітки. Найпопулярніша професія – збирач ягід. "Факти" дізналися, скільки платять і я...