Повідомляється, що в текілі містяться елементи блакитної агави. Це рослина здатна покращувати засвоєння людським організмом таких речовин як магній і кальцій. Вони сприяють підтриманню і зміцненню кісток. Крім того, навіть якщо людина схильна до остеопорозу, то при вживанні текіли поліпшення стану кісток досить помітно.
Щоб дыстатись до таких висновків, мексиканські вчені навмисно викликали явище остеопорозу у самок гризунів. Після цього мишам було введено фруктан. Це полімер, що складається з молекул фруктози, який міститься в блакитної агави, і служить основним характерним елементом текіли. Через 8 тижнів дослідники взяли зразки з метою виявлення зміни рівня остеокальцину. Цей білок відповідає за відтворення кісток живих істот.
Як виявилося, гризуни, які споживали головний елемент текіли, синтезували 50% ураженої кісткової маси. Діаметр їх кісток став більшим, ніж у гризунів, які, будучи ураженими, дана речовина не брали. Дослідники зробили висновок, що текіла сприяє процесу зміцнення кісток, за умови адекватного стану мікрофлори кишечника.
16 травня за новим стилем вшановують пам'ять преподобного Феодора Освяченого (у народі - Федір Житник) і єпископа Олександра Єрусалимського. За юліанським календарем сьогодні вшановують мучеників Тимофія і Мавру, нагадують Патріоти України. . *** . Ф...
Еволюція великих хижаків залишила безліч питань, одне з яких — чому на планеті з'явилися масивні кішки, такі як леви й тигри, але серед псових не виникли настільки ж великі представники? Розібравшись у біологічних, екологічних та еволюційних факторах, ...