Пара слів про безумовну користь для організму текіли

За словами вчених, напій зміцнює кістки.

Фото з вільних джерел

Вчені мексиканського Центру досліджень повідомили про те, що в текілі міститься речовина, яка, на думку вчених, сприяє засвоєнню кальцію, пожвавлено повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Повідомляється, що в текілі містяться елементи блакитної агави. Це рослина здатна покращувати засвоєння людським організмом таких речовин як магній і кальцій. Вони сприяють підтриманню і зміцненню кісток. Крім того, навіть якщо людина схильна до остеопорозу, то при вживанні текіли поліпшення стану кісток досить помітно.

Щоб дыстатись до таких висновків, мексиканські вчені навмисно викликали явище остеопорозу у самок гризунів. Після цього мишам було введено фруктан. Це полімер, що складається з молекул фруктози, який міститься в блакитної агави, і служить основним характерним елементом текіли. Через 8 тижнів дослідники взяли зразки з метою виявлення зміни рівня остеокальцину. Цей білок відповідає за відтворення кісток живих істот.

Як виявилося, гризуни, які споживали головний елемент текіли, синтезували 50% ураженої кісткової маси. Діаметр їх кісток став більшим, ніж у гризунів, які, будучи ураженими, дана речовина не брали. Дослідники зробили висновок, що текіла сприяє процесу зміцнення кісток, за умови адекватного стану мікрофлори кишечника.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Вставай страшна огромная!": Розвідка Британії пояснила, нащо РФ посилено готує "оборону" в Бєлгородській області

середа, 7 грудень 2022, 10:15

Російська влада просуває оборонні приготування на своїй міжнародно визнаній території, щоб розпалити патріотичні почуття громадян. Про це йдеться у розвідувальному огляді міноборони Британії у середу. Відзначається, що останнім часом Росія почала розши...

Великий договір капітуляції Росії: Експерт запропонував оригінальний спосіб, як отримати репарації з РФ після перемоги України у війні

середа, 7 грудень 2022, 9:09

Великий Договір капітуляції росії має включати низку важливих статей з вимогами України, зокрема щодо репарацій. Таку думку висловив публіцист та політичний експерт Юрій Радухін. . Радухін зазначив, що Договір має включати також важливі статті вимог ...