
"Вчора ввечорі провели подругу на вокзал і проходили повз кафедрального православного собору в Ужгороді." Про це пише у своєму Facebook Olexa Mann, передають Патріоти України, продовжуючи:
Так, повз цієї здоровенної дури, що зовсім нещодавно виросла, як абсолютно інородне тіло посеред міста, диспропорційне і потворне, з елементами вагонки, з хаосом прибудов і халабуд. Але видно його ледве не з усіх точок міста.
10 година вечора. За парканом собору гарчать і лаять на людей, що стоять на автобусній зупинці прямо біля собору, великі собаки. Величезий агресивний вівчур в ошийнику і декілька, не менш агресивних вівчурів, але поменше. Люди шарахаються від паркану.
Перший раз в житті бачив, щоб на території будь-якої церкви, випускали собак. Тим більше в центрі міста. Тим більше щоб вони кидались через паркан на людей, які проходять повз, або сидять на зупинці.
Благостний настрій підтримується, я бачу. Церква московського патріархату, якщо що. Русскій мір- він такий. Для них це норма і все гармонійно. Собор - частина зони. Вертухай на кафедрі.
Українці з дідів-прадідів не починали б воєнних дій та багато іншого у найдовший день року, через виверені століттями народні прикмети. 22 червня за новим календарним стилем (5 липня - за старим) - день пам'яті священномученика Євсевія, єпископа Самоса...
На російських окупантів у тимчасово захопленому Криму незабаром чекають серйозні проблеми. Радник міністра оборони Сергій Стерненко заявив про це ввечері 21 червня, передають Патріоти України. «Те, що Україна готує для росіян у Криму, вони будуть згаду...