Підступність Кремля: Путін може запропонувати Трампу "Велику угоду" - британський журналіст

У відповідь на скасування санкцій проти РФ та визнання Східної Європи сферою військового та політичного впливу Москви, Путін може пообіцяти новообраному президенту США співпрацю в боротьбі з тероризмом, посередництво у досягненні миру в Сирії.

Трамп і Путін. Ілюстрація:www.bbc.com

Справжньої шкоди президентство Дональда Трампа може завдати на міжнародному рівні державам, які залежать від міцних зв’язків зі Сполученими Штатами у сфері оборони та розвідки. Експерти з розвідки побоюються, що у 2017-му президент Росії Володимир Путін запропонує Трампові якусь "Велику угоду". Про це пише на сторінках Тижня британський журналіст і публіцист Едвард Лукас, інформують Патріоти України.

За його словами, умови такої угоди можуть бути простими: Захід скасовує санкції, припиняє клювати путінський режим щодо прав людини, погоджується з тим, що для Кремля Східна Європа — сфера військового та політичного впливу, і трактує Росію як серйозного глобального гравця.

Натомість Путін може запропонувати співпрацю в боротьбі з тероризмом, постійною загрозою нападів ісламістів у всьому світі, а також посередництво у досягненні миру в Сирії (а це кінець потоку біженців до Європи) і спад військового напруження довкола західних кордонів Росії.

"Путін може пообіцяти, поза сумнівом, неймовірно щиро, майбутнє, сповнене миру й дружби. А олігарх, який звик укладати угоди, який на той час ще обживатиметься в Овальному кабінеті, ухопиться за "Велику угоду" як за зразок мудрої міжнародної державницької позиції.

Він хвалитиметься, що заощадив мільярди доларів, домігшись виведення американських військ із Європи", — пояснює Лукас. Насправді ж, пише журналіст, така угода була б не менш ганебною за Ялтинську конференцію 1945-го, на якій Сталін перехитрував Велику Британію й Америку, прирікши жителів Східної Європи на злидні та неволю в складі Радянської імперії.

"А ще така домовленість нагадувала б Мюнхенську 1938 року, за допомогою якої британський прем’єр-міністр Невілл Чемберлен намагався вгамувати Гітлера, дозволивши розчленувати нашого союзника Чехословаччину. Хай там як, а "Велика угода" стала б цинічним і вражаюче небезпечним пактом. Тоді такі країни, як Естонія, радше боролися б, як Україна, ніж погодилися б здатися Кремлю…" — наголошує він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Найскладнішою ділянкою фронту є стик Покровського та Торецького напрямків, - Мірошников

вівторок, 29 квітень 2025, 9:35

Найскладнішою ділянкою фронту зараз, без сумнівів є стик покровського та торецького напрямків. Ворог дуже багато сил та засобів підготував перед початком операції.Коли наче вдалося згасити пожежу в нашій обороні, настало "перемирʼя" на Великдень, і вор...

Народні прикмети на 29 квітня: Побажайте щось хороше близькій людині та уникайте конфліктів у родині

вівторок, 29 квітень 2025, 7:05

29 квітня за новим стилем (12 травня за старим) вшановують пам'ять дев'яти Кизицьких мучеників і мученика Іоанна Валаха. За юліанським календарем сьогодні вшановують мучениць-сестер Агапію, Хіонію та Ірину. ***. У III столітті в місті Кизик поблизу Да...