Підсумки окупації або що приніс "русский мир" в ОРДЛО - журналіст

Окупанти з РФ повністю знищили індустріальний потенціал Донбасу, констатує Роман Цимбалюк.

"Итог оккупации или как РФ уничтожила индустриальный потенциал Донбасса." - так розпочинає свій допис у facebook український журналіст роман Цимбалюк, коментуючи новину про те, що у Росії розробили проект щодо перетворення промислових підприємств Донбасу у музеї.

"Креативное предложение - закрыть шахты и сделать музеи и "туристический кластер". Шахты уже, а музей в планах." - передають Патріоти України, продовжуючи:

Слов нет, одни эмоции. Когда-то в Москве уже была идея организовать Туры в Новороссию. Все накрылось медным тазом. Как и все остальное, к чему прикасается "русский мир" на захваченном Донбассе.

Самое печальное, что на это мероприятие привезли деток из Донецка и когда подошёл к ним фоткаться Зюганов, сопровождающая их женщина сказала им с трепетом, знают ли они какой великий это человек. Зюганов, ДБ!

Самое страшное, когда враги воспитывают твоих детей.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Весна не за горами: Плануємо "відпустку" на травневі свята

четвер, 22 березень 2018, 21:03

Уряд прийняв рішення про додаткові вихідні дні. У травні українці матимуть три додаткових вихідних дня, повідомляють Патріоти України з посиланням на kr24. Календар свят 2018 року передбачає в травні 10 вихідних, включаючи святкові дні та звичайні вихі...

Кремль планував знищення вищого керівництва України, – Луценко

четвер, 22 березень 2018, 20:53

Правоохоронці мають докази участі Російської Федерації в наданні зброї для здійснення терактів проти вищого керівництва України. Про це Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив сьогодні під час засідання Регламентного комітету Верховної Ради, де розгля...