Піп у Жовкві, який не відкрив храм для проведення в останню путь українського воїна, це батько очільниці департаменту освіти Львівської ОДА пані Мандзій, - блогер (фото)

Чиновниця, як виявилося, схильна до сепаратизму та любить "колорадські" стрічки.

Очільниця департаменту освіти Львівської ОДА пані Мандзій. Фото:Facebook

Нещодавно на Львівщині поховали загиблого на Донбасі бійця АТО Володимира Турчина. Його похорон відбувся не без скандалу. Піп Московського патріархату у Жовкві Степан Хомин зачинив перед труною з тілом бійця двері храму, передають Патріоти України.

Московський піп Степан ХоминІсторія отримала продовження. Про це пише у своєму Facebook Andriy Sokolov.

"Виявляється той московський піп, що не відкрив храм у Жовкві для проведення в останню путь українського воїна, це батько очільниці департаменту освіти Львівської ОДА пані Мандзій.

P.S. На третьому фото колорадська стрічка на стіні художнього училища на Левандівці. Ця пані покриває таку творчість, як і тотальну корупцію у цьому закладі. Своїх не здають!!!!" - написав він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Парад конфіскацій": для росії все тільки починається, - Голобуцький

субота, 21 травень 2022, 0:00

"Канадський Мінфін, після того, як міністри фінансів G7 домовились виділити на підтримку економіки України майже $20 млрд, заявив: "Канада вважає доречним фінансувати Україну за рахунок коштів росії, готується відповідний законопроєкт". Рішення лежало ...

"Сменить режим возможно, но невозможно совместить Россию с правдой. Останется либо страна, либо правда", - блогер

п’ятниця, 20 травень 2022, 20:39

"Когда-то, объявив гласность, советские реформаторы надеялись очистить СССР от скверны дремучих заблуждений. Но слова правды разрушили 285-миллионную страну в течение нескольких месяцев. Опыт полезный и для сегодняшнего дня", - пише одеський блогер Ол...