Після вибуху в метро: "Роль спецслужб в России повысится, а у Путина появятся основания затянуть гайки" - екс-депутат Держдуми

Ілля Пономарьов впевнений, що російські спецслужби знали про теракт в метрополітені Петербурга, але навмисно дозволили йому статися.

Ілля Пономарьов. Фото:РИА Новости УкраинаВерсія про причетність України до теракту в метро Санкт-Петербурга навіть для росіян виглядає неправдоподібною. Про це заявив в коментарі виданню Гордон колишній депутат Державної думи РФ Ілля Пономарьов, передають Патріоти України.

"Почему кремлевские пропагандистские телеканалы вовсю не раскручивают версию об "украинском следе" в питерском теракте? Ну, подобные истории надо рассказывать так, чтобы в них поверили. Были комментаторы, которые что-то вякнули в телевизоре об "украинском следе", но уж больно эта версия даже для россиян выглядела неправдоподобной", - зазначив Пономарьов.

За його словами, спецслужби РФ знали про підготовку теракту в пітерському метро.

"Не думаю, что теракты в Питере организовали российские спецслужбы, слишком рискованно для них, могла быть утечка информации. Но уверен, российские спецслужбы знали о готовящемся теракте в Санкт-Петербурге и намеренно позволили ему случиться. Зачем?

Посчитали, что это политически выгодно: роль спецслужб в России опять повысится, а у Путина появятся стопроцентные основания затянуть гайки, наложить дополнительные ограничения на массовые мероприятия и погасить волну протестов по всей стране", - підкреслив Пономарьов.

Він акцентував увагу, що саме в Санкт-Петербурзі 26 березня пройшла найчисленніша акція протесту проти чинної російської влади.

"В этом смысле выбор Питера вдвойне удобен, потому что именно там 26 марта были самые многочисленные митинги против власти и идет серьезный подъем протестного движения. Буквально: Санкт-Петербург гудит, люди постоянно выходят на митинги, зато после терактов власть будет сбивать протестную волну под предлогом безопасности", - резюмував Пономарьов.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Ференц Геленчер: «Орбан, однозначно, є посіпакою Путіна»

субота, 28 січень 2023, 1:23

Лідер угорської опозиційної партії про те, чому очільник угорського уряду формує з України образ ворога. Уряд Віктора Орбана зробив усе, аби українці сприймали Угорщину коли й не як ворожу, то вже точно не як дружню державу. Та угорці — це не лише Орба...

"Якщо це зроблять американці, то, мабуть, нікому в голову не прийде казати своє "неначасі", - блогерка із Харкова

субота, 28 січень 2023, 0:34

"Щодо аудиту. Якщо це зроблять американці, то, мабуть, нікому в голову не прийде казати своє "неначасі". Бо відношення американців до грошей - це відношення здорової людини, яка існує в умовах капіталізму, та завдяки цьому капіталізму змогла побудувати...