Говорячи про підготовку "нової стратегії розвитку для України", про яку згадав депутат Бундестагу Карл-Георг Вельман, дипломат зауважив: "Справа в тому, що про "план Маршалла" говорять досить довго і в Україні, і друзі України. Принаймні два роки. Питання в іншому: наскільки ця ідея користується підтримкою тих, хто вирішує питання про виділення необхідних ресурсів".
У цьому контексті Грищенко додав: "Досить складно коментувати думку конкретного депутата, оскільки він може вносити пропозиції, але рішення затверджується на зовсім іншому рівні. Будемо сподіватися, що ця ідея знайде підтримку саме там, де ухвалюють серйозні рішення".
"План Маршалла - дороге задоволення?" - запитав "Обозреватель". "План Маршалла поставив на ноги після війни Німеччину. Він вимагав багатомільярдних зусиль, які співмірні з десятками і десятками мільярдів зараз", - відповів дипломат.
"От цікаво було подивитись, як наші трампоферштеєри тепер, після Келлога, і далі шукатимуть на американському г**ні сметанки!..*. А ферштеєри, певна річ, не підвели. Але я про це тут не писала б, якби, поруч з інфантильно-радісним "він спростував! він ...
"Часто зустрічаю думку, що треба «перечекати» Трампа. Мовляв, це «не надовго». Абстрагуючись від того, що реальних інструментів його усунення з посади протягом найближчих чотирьох років немає, а гіпотетична поразка Республіканської партії на виборах че...