"Поход в народ" с разговорами "за жизнь" - Блогер про Гройсмана та бабусь на лавочці (фото)

Бабусі на лавочці виступають архетипом народу, пояснила Світлана Чуніхіна.

Гройсман під час розмови з бабусями. Фото:facebook

"Это фото как франшиза "Голый пистолет" в смысле плотности штампов на единицу площади кадра. Разница лишь в том, что здесь все на полном серьезе. Бабушки на лавочке - это у нас такой архетип народа." Про це пише Svetlana Chunikhina у своєму Facebook, передають Патріоти України, продовжуючи:

Сам "поход в народ" с разговорами "за жизнь".

Второй план прекрасный. Чиновник рангом пониже с вечным телефоном у уха - ему не по должности сейчас походы в народ, поэтому он привычно "решает вопросы".

Наличие зрителей недвусмысленно указывает на то, что сцена постановочная. Иначе были бы не зрители, а участники.

Ну и сартровская деталь, которая в нашем театре высокоградусного абсурда тоже смотрится как штамп - дверь, которая никуда не ведет.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

COVID-19: Глава ПЦУ проведе богослужіння в Михайлівському соборі без прихожан

неділя, 29 березень 2020, 10:48

Подивитися богослужіння зі Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря можна на телеканалі UA: Перший, на Facebook-сторінках митрополита Епіфанія і Православної церкви України. Спалах коронавирусу в Україні не йде на спад, оголошений по всій країні ка...

COVID-19: Дружина канадського прем'єра вилікувалася від коронавірусу

неділя, 29 березень 2020, 10:37

У дружини Трюдо виявили коронавірус 13 березня. Через це прем'єр-міністр Канади 14 днів перебував на карантині. Дружина прем'єр-міністра Канади Джастіна Трюдо одужала від коронавірусу. Вона зазначила, що наразі почуває себе набагато ліпше. Про своє оду...