В Україні немає політичної еліти. Є владний клас, який не думає про майбутнє України. Про це розповів український політтехнолог і журналіст Тарас Березовець в інтерв'ю журналу"Країна", передають Патріоти України.
"Еліта – це частина населення, яка, окрім заробітків для себе, дбає про суспільне благо. Бо розуміє: чим вищий буде рівень життя населення, тим скоріше зростатимуть їхні статки. Можна заробляти з прибутків і не можна - на збитках", - говорить політтехнолог.
За його словами, українська еліта знаходиться в стадії формування. "Невідомо, коли вона з'явиться. Це не дає Україні сповна вибудувати свою стратегію у світі. Є 10-15 відсотків політиків, які можуть стати частиною майбутньої еліти. Можна погодитися із Саакашвілі, який каже, що 80 відсотків Верховної Ради – це бариги. Справді, в нинішньому парламенті щонайбільше 50 осіб дбають про майбутнє держави. Це люди з різних фракцій. Вони є в "Народному фронті", "Блоці Петра Порошенка", навіть у "Батьківщині" та "Опозиційному блоці", - сказав він.
Пошук технічного кандидата, який ніяк не пов'язаний зі старими елітами відбувається сьогодні у всьому світі. "Не лише ми в такому стані. Відсутність моральних авторитетів відчувається скрізь - у Євросоюзі, США. У Франції настільки втомилися від старої еліти, що вибрали зовсім нову людину. Еммануель Макрон став міністром влітку, а у квітні наступного року – президентом. Пошуки свого Макрона - технічного кандидата, не пов'язаного зі старими елітами, - відбуваються скрізь. В Україні вони концентруються на Святославові Вакарчуку. Багато політиків, які об'єдналися у групу "Єврооптимістів" (міжфракційне об'єднання народних депутатів. - ред.), на жаль, вичерпали суспільний кредит довіри, розчарували. Завдання Вакарчука – завести у Верховну Раду нову фракцію. Можливо, вона буде найбільшою. Він задає тренд, що навколо нього може формуватися нова політична еліта", - вважає Березовець.
Гарною новиною є той факт, що російські агенти отримують підозри. Проте важливо не зупинятися на досягнутому та звернути увагу на Верховну Раду, адже там подібних колаборантів дуже багато. Таку думку висловив підполковник ЗСУ, заступник командира 3 ОШБ...
У Запоріжжі внаслідок ракетного обстрілу, який РФ здійснила у суботу, 18 січня, вибуховою хвилею пошкоджений Свято-Андріївський кафедральний собор УПЦ МП. Військовий прокоментував, як "відреагували" представники собору. Про це військовослужбовець ЗСУ С...