В Україні немає політичної еліти. Є владний клас, який не думає про майбутнє України. Про це розповів український політтехнолог і журналіст Тарас Березовець в інтерв'ю журналу"Країна", передають Патріоти України.
"Еліта – це частина населення, яка, окрім заробітків для себе, дбає про суспільне благо. Бо розуміє: чим вищий буде рівень життя населення, тим скоріше зростатимуть їхні статки. Можна заробляти з прибутків і не можна - на збитках", - говорить політтехнолог.
За його словами, українська еліта знаходиться в стадії формування. "Невідомо, коли вона з'явиться. Це не дає Україні сповна вибудувати свою стратегію у світі. Є 10-15 відсотків політиків, які можуть стати частиною майбутньої еліти. Можна погодитися із Саакашвілі, який каже, що 80 відсотків Верховної Ради – це бариги. Справді, в нинішньому парламенті щонайбільше 50 осіб дбають про майбутнє держави. Це люди з різних фракцій. Вони є в "Народному фронті", "Блоці Петра Порошенка", навіть у "Батьківщині" та "Опозиційному блоці", - сказав він.
Пошук технічного кандидата, який ніяк не пов'язаний зі старими елітами відбувається сьогодні у всьому світі. "Не лише ми в такому стані. Відсутність моральних авторитетів відчувається скрізь - у Євросоюзі, США. У Франції настільки втомилися від старої еліти, що вибрали зовсім нову людину. Еммануель Макрон став міністром влітку, а у квітні наступного року – президентом. Пошуки свого Макрона - технічного кандидата, не пов'язаного зі старими елітами, - відбуваються скрізь. В Україні вони концентруються на Святославові Вакарчуку. Багато політиків, які об'єдналися у групу "Єврооптимістів" (міжфракційне об'єднання народних депутатів. - ред.), на жаль, вичерпали суспільний кредит довіри, розчарували. Завдання Вакарчука – завести у Верховну Раду нову фракцію. Можливо, вона буде найбільшою. Він задає тренд, що навколо нього може формуватися нова політична еліта", - вважає Березовець.
Поки живі окупанти на півночі Харківщини нажахані втратами своїх військ і сприймають поранення та евакуацію з полю бою як щасливий квиток, єдина можливість ще пожити, зазначають Патріоти України. Ось який матеріал з цього приводу знайшов та переказав Ю...
Православне свято 22 листопада за новим календарем (5 грудня за старим) - день пам'яті святителя Прокопія, який володів даром чудотворення і привів у християнську віру чимало людей (У народі - Прокоп'єв день, - Патріоти України). Українські віряни тако...