Послання до влади: "Поки Медведчук на волі і "Сбєрбанк" не під санкціями - народ буде діяти по-своєму" - нардеп

Андрій Левус зауважив, що які б плани дестабілізації не готувались, люди розуміють цінність Держави і знають, кого треба "бити в першу чергу".

Фото:facebook

Сьогодні, 21 листопада, у Києві пройшли мітинги, активісти яких намагалися достукатися до влади. Про це повідомив народний депутат від "Народного фронту" Андрій Левус у своєму Facebook, передають Патріоти України.

"Акції під офісом Медведчука і "Сбєрбанком" можна розцінювати по-різному, але головний меседж спрямований владі - поки Медведчук на волі і "Сбєрбанк" не під санкціями - народ буде діяти по-своєму. З іншого боку - акція свідчить, що активісти є свідомими і точно знають, що головним ворогом є Росія", - написав він.

Левус зауважив, що які б плани дестабілізації не готувались, люди розуміють цінність Держави і знають, кого треба "бити в першу чергу".

"Крові не пролилось, хаос не наступив - дякую всім і правоохоронцям, і патріотам, з якими останній тиждень працював заради збереження Держави", - наголосив нардеп.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Мєдвєдєв сьогодні прямо озвучив погрозу атакувати АЕС на території Європи", - Голобуцький

субота, 13 серпень 2022, 0:00

"До обстрілів Запорізької АЕС як невербальної складової нового меседжу Кремля для союзників додався вже і вербальний складник. Мєдвєдєв сьогодні прямо озвучив погрозу атакувати АЕС на території Європи: "Не следует забывать, что и в Европейском союзе ес...

Встановлено особисті дані 1000 російських генералів та офіцерів, знищених захисниками України, починаючи з 24 лютого, - Бутусов

п’ятниця, 12 серпень 2022, 20:33

Важливий орієнтир. Сьогодні згідно з даними публічного моніторингу російських соцмереж та трофейними документами автори проекту Killed in Ukraine встановили особисті дані рівно 1000 російських генералів та офіцерів, знищених захисниками України починаю...