
Сьогодні, 21 листопада, у Києві пройшли мітинги, активісти яких намагалися достукатися до влади. Про це повідомив народний депутат від "Народного фронту" Андрій Левус у своєму Facebook, передають Патріоти України.
"Акції під офісом Медведчука і "Сбєрбанком" можна розцінювати по-різному, але головний меседж спрямований владі - поки Медведчук на волі і "Сбєрбанк" не під санкціями - народ буде діяти по-своєму. З іншого боку - акція свідчить, що активісти є свідомими і точно знають, що головним ворогом є Росія", - написав він.

Левус зауважив, що які б плани дестабілізації не готувались, люди розуміють цінність Держави і знають, кого треба "бити в першу чергу".
"Крові не пролилось, хаос не наступив - дякую всім і правоохоронцям, і патріотам, з якими останній тиждень працював заради збереження Держави", - наголосив нардеп.
26 червня за новим календарним стилем (9 липня - за старим) - день пам'яті преподобного Іоана, єпископа Готського, і чудотворної Тихвінської ікони Божої Матері . 26 червня за старим календарним стилем - день пам'яті мучениці Акіліни Старшої. . Іоан жи...
Ключова військово-логістична магістраль окупантів, що з'єднує Ростов-на-Дону з окупованими Маріуполем, Мелітополем та Кримом з кожним днем стає все більш смертоносною через посилення повітряного контролю українськими мвдлстрайками, зазначають Патріоти ...