
Сьогодні, 21 листопада, у Києві пройшли мітинги, активісти яких намагалися достукатися до влади. Про це повідомив народний депутат від "Народного фронту" Андрій Левус у своєму Facebook, передають Патріоти України.
"Акції під офісом Медведчука і "Сбєрбанком" можна розцінювати по-різному, але головний меседж спрямований владі - поки Медведчук на волі і "Сбєрбанк" не під санкціями - народ буде діяти по-своєму. З іншого боку - акція свідчить, що активісти є свідомими і точно знають, що головним ворогом є Росія", - написав він.

Левус зауважив, що які б плани дестабілізації не готувались, люди розуміють цінність Держави і знають, кого треба "бити в першу чергу".
"Крові не пролилось, хаос не наступив - дякую всім і правоохоронцям, і патріотам, з якими останній тиждень працював заради збереження Держави", - наголосив нардеп.
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...