Російський блогер Владислав Юсупов заявив, що на відміну від полеглих у війні радянських солдатів, йому не буде шкода співвітчизників, охочих повторити події Другої світової війни. Про це він написав у своєму Fаcebook, повідомляють Патріоти України.
"Согнанных со всего СССР и погибших под Ржевом, чьи тела лежали на полях в три слоя по вине бездарей-полководцев, мне безумно жаль и больно за них. А вот повторяющих "можем повторить!" мне не будет жаль, даже если они под тем же Ржевом будут лежать в пять, семь слоев", - підкреслив він.
Слоган "Можем повторить!" завойовує все більше прихильників у Росії. Придуманий в 2012 році у вигляді наклейки до Дня Перемоги, він з'явився на російських автомобілях в 2014 році, а зараз переживає нову хвилю популярності.
Як відомо, бої під Ржевом стали одним з найкривавіших епізодів Великої Вітчизняної війни. Безповоротні втрати Радянської армії, включаючи полонених, в ході Ржевскої битви 1942-1943 років склали 605 984 особи.
В результаті бойових дій за 17 місяців окупації Ржев, а також сусідні міста і села були практично повністю зруйновані, в тому числі артилерією і авіацією Червоної армії при спробах їх звільнення. З 20 тисяч осіб, що опинилися в окупації, в день звільнення Ржева, 3 березня 1943 року, залишилося 150 осіб, разом з районом - 362 осіб. З 5443 житлових будинків уціліло 297.
Ржевсько-Вяземською наступальною операцією керували генерал-полковник Іван Конєв і генерал армії Георгій Жуков. Радянські солдати називали Ржевську дугу "Ржевською м'ясорубкою" і "прірвою".
Мобілізаційний резерв України на сьогодні становить 3,7 млн людей. А загальна кількість громадян чоловічої статі віком від 25 до 60 років – 11,1 млн. Про це йдеться в інформації на інфографіці видання The Financial Times, передають Патріоти України. У ...
Українська інтерв'юерка та блогерка Раміна Есхакзай уперше поділилася, як закрутила роман з військовим, якого нещодавно показала уперше. Так, журналістка у власному проєкті "30" поділилася, що вона познайомилася з обранцем за допомогою звичайного листу...