Російський блогер Владислав Юсупов заявив, що на відміну від полеглих у війні радянських солдатів, йому не буде шкода співвітчизників, охочих повторити події Другої світової війни. Про це він написав у своєму Fаcebook, повідомляють Патріоти України.
"Согнанных со всего СССР и погибших под Ржевом, чьи тела лежали на полях в три слоя по вине бездарей-полководцев, мне безумно жаль и больно за них. А вот повторяющих "можем повторить!" мне не будет жаль, даже если они под тем же Ржевом будут лежать в пять, семь слоев", - підкреслив він.
Слоган "Можем повторить!" завойовує все більше прихильників у Росії. Придуманий в 2012 році у вигляді наклейки до Дня Перемоги, він з'явився на російських автомобілях в 2014 році, а зараз переживає нову хвилю популярності.
Як відомо, бої під Ржевом стали одним з найкривавіших епізодів Великої Вітчизняної війни. Безповоротні втрати Радянської армії, включаючи полонених, в ході Ржевскої битви 1942-1943 років склали 605 984 особи.
В результаті бойових дій за 17 місяців окупації Ржев, а також сусідні міста і села були практично повністю зруйновані, в тому числі артилерією і авіацією Червоної армії при спробах їх звільнення. З 20 тисяч осіб, що опинилися в окупації, в день звільнення Ржева, 3 березня 1943 року, залишилося 150 осіб, разом з районом - 362 осіб. З 5443 житлових будинків уціліло 297.
Ржевсько-Вяземською наступальною операцією керували генерал-полковник Іван Конєв і генерал армії Георгій Жуков. Радянські солдати називали Ржевську дугу "Ржевською м'ясорубкою" і "прірвою".
Політолог, експерт-міжнародник Максим Несвітайлов в інтерв'ю Radio NV заявив, що Україні немає сенсу підписувати принизливу мирну угоду на умовах президента США Дональда Трампа. В ефірі Radio NV Несвітайлов назвав очевидним те, що Україна в жодному раз...
28 квітня за новим стилем (11 травня за старим) вшановують пам'ять мучеників Максима, Квінтіліана, Зинона, Євсевія та багатьох інших. За юліанським календарем сьогодні вшановують апостолів від сімдесяти Трохима, Аристарха і Пуда. ***. Максима і його бр...