Прем'єр-міністр Польщі Беата Шидло і інші представники вищого керівництва країни ввечері 14 січня особисто привітали американських солдатів, які прибули до Польщі для реалізації планів НАТО щодо забезпечення безпеки своїх східних кордонів на тлі дій Росії в цьому регіоні. Церемонія відбулася в місті Жагань (розташованому недалеко від кордону з Німеччиною), де будуть базуватися військові.
"Я хочу подякувати вам за те, що ви з нами, і сподіваюся, що ви запам'ятаєте своє перебування в Польщі надовго", - заявила Шидлов. Вона також додала: "Кожна польська сім'я повинна відчувати себе в безпеці. Обов'язок польської держави, уряду - гарантувати цю безпеку, і сьогодні ми зробили великий крок вперед в цьому напрямку ". Міністр оборони Польщі Антоній Мачеревич, в свою чергу, привітав американських солдатів словами: "Ми чекали вас десятки років!"
У Польщі, згідно з планами НАТО, повинні бути розміщені близько 3,5 тисяч військових альянсу. Туди ж перекинуть близько тисячі одиниць автотехніки, включаючи танки Abrams, БМП Bradley і самохідні артилерійські установки Howitz. Північноатлантичний альянс на липневому саміті прийняв рішення про перекидання сил НАТО на східний фланг в країни Балтії і Польщі. У кожну з країн планувалося відправити близько 1000 солдатів в якості гарантії їх безпеки на тлі дій Росії на Україну. США будуть командувати батальйоном НАТО в Польщі, Німеччина - в Литві, британці - в Естонії, а канадці - в Латвії.
25 червня: церковне свято сьогодні, від чого оберігає чудотворна ікона "Ізбавительниця". 25 червня за новим календарним стилем (8 липня - за старим) - свято чудотворної ікони Божої Матері "Ізбавительниця", яка зберігається в одному з українських монаст...
В низці районів окупованого Криму у ніч проти четверга, 25 червня, лунає серія вибухів. Під атакою опинилася енергетична інфраструктура, передають Патріоти України з посиланням на моніторингові Telegram-канали. . Зокрема вибухи чули в районі Севастопо...