"Про Боинг, Гаагу и Путина", - Олег Пономар

Ми почуємо перші імена винних саме до початку наступного року - якраз під вибори президента РФ.

На Заході готують Путіну сюрприз під вибори президента Рф. Фото: ЖЖ.

Про Боїнг, Гаагу і Путіна. Дві речі потрібно розуміти (крім відплати справедливості) щодо майбутнього суду в Гаазі по збитому РФ Боїнгу. Так пише на своїй сторінці в Facebook політичний оглядач Олег Пономар, передають Патріоти України і цитують далі:

" 1. Иски.
Приговор суда нужен для легитимности дальнейших исков - к какой стране подавать. Родственников убитых представляет тот же адвокат, который засудил Ливию за сбитый над Шотландией Боинг. Сумма иска тоже та же - по 10 млн долл за убитого - 3 млрд долл. В том, что он засудит и РФ, сомнений нет. И в том, что РФ заплатит рано или поздно, тоже сомнений нет.

2. Лично Путин.
Почему мы узнаем первые имена виновных именно к началу следующего года? Политика - очень циничная и практичная вещь и поэтому всё делается очень вовремя. Весной следующего года - выборы президента РФ и не секрет, что Запад не хочет видеть Путина снова на посту (я писал давно еще про ультиматум Керри и тд). Запад хотел бы нового Горбачева, который начнет капитулировать более энергично в обмен на уступки Запада. Так вот, имя Путина в той либо иной мере будет звучать в Гааге и далее - его выбор и его решение. Если он пойдет на выборы, то пусть учитывает тот факт, что его будущая международная легитимность будет очень низкой. Ибо какой она может быть у международного преступника? Опыт и пример Каддафи и Милошевича - в помощь".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Путін намагається, але в нього нічого не виходить, - норвезький політолог

четвер, 19 вересень 2019, 23:29

Москва зрозуміла, що ввічливі бесіди в динамічному і конкурентному Індійсько-Тихоокеанському регіоні приносять мало відчутних результатів, достатніх для визначення її статусу в якості серйозного політичного гравця. "Східний економічний форум у Владивос...

"Стільки років важко мучився": Відомий сепаратист похвалився паспортом РФ. В мережі йому влучно відповіли

четвер, 19 вересень 2019, 23:02

Прихильник "русского мира" та політолог Володимир Корнілов похвалився отриманими паспортами Російської Федерації і так званої "ДНР". Про це повідомляє політолог і блогер Олексій Голобуцький на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України. "Як ...