Проміжна територія без економіки, без перспектив, в ізоляції​ - політолог про гнітюче майбутнє "Л/ДНР"

Дмитро Орєшкін наголосив, що можливо, така ситуація і не влаштовує Україну, бо вона хотіла б повернути Донбас, але весь досвід говорить про те, що такі речі є незворотними.

Зруйнований Донбас. Ілюстрація::http://market.korupciya.com/

Так звані "ДНР" і "ЛНР" прогнозовано перетворилися в щось на зразок Придністров'я, тільки на тлі відступу путінської Росії, і з часом тільки продовжать свій занепад до повного зникнення. Про це в своїй статті для Апострофа пише російський політолог Дмитро Орєшкін, інформують Патріоти України.

"Зараз в Придністров'ї зовсім біда, бо воно потрапило в ізоляцію з двох сторін. А нове "Придністров'я" - "ДНР" і "ЛНР" - відступило на тисячу кілометрів на схід, ближче до Москви, і вже впритул примикає до кордонів РФ.

Де-факто відбувається скорочення зони геополітичного впливу Путіна. І це теж прекрасно в США розуміють, тому не бачать необхідності посилювати позицію, вона їх влаштовує такий, якою вона є", - зазначає політолог.

За його словами, можливо, така ситуація і не влаштовує Україну, тому що вона хотіла б повернути Донбас, але весь досвід говорить про те, що такі речі є незворотними.

"Україна повинна жити спокійно і радіти, дай Бог, зростанню економіки країни. А "ДНР" і "ЛНР" руйнуються і будуть руйнуватися. Досвід також показує, що завжди буде "партія війни", яка буде кричати, що ми ніколи не змиримося. І так теж буває всюди в подібних випадках.

Грузія ніколи не примириться з Абхазією і Південною Осетією, а Греція - з Республікою Північного Кіпру. Тим не менш, вони десятки років існують в замороженому стані. Спостерігаючи за діями США, можна говорити, що вони розглядають нинішню ситуацію на Донбасі як заморожену.

Ця земля "не українська", але і не буде російською, а буде "Придністров'ям", проміжною землею без права, без економіки, без перспектив, в ізоляції", - додав Орєшкін.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Вставай страна огромная!": Розвідка Британії пояснила, нащо РФ посилено готує "оборону" в Бєлгородській області

середа, 7 грудень 2022, 10:15

Російська влада просуває оборонні приготування на своїй міжнародно визнаній території, щоб розпалити патріотичні почуття громадян. Про це йдеться у розвідувальному огляді міноборони Британії у середу. Відзначається, що останнім часом Росія почала розши...

Великий договір капітуляції Росії: Експерт запропонував оригінальний спосіб, як отримати репарації з РФ після перемоги України у війні

середа, 7 грудень 2022, 9:09

Великий Договір капітуляції росії має включати низку важливих статей з вимогами України, зокрема щодо репарацій. Таку думку висловив публіцист та політичний експерт Юрій Радухін. . Радухін зазначив, що Договір має включати також важливі статті вимог ...