Проміжна територія без економіки, без перспектив, в ізоляції​ - політолог про гнітюче майбутнє "Л/ДНР"

Дмитро Орєшкін наголосив, що можливо, така ситуація і не влаштовує Україну, бо вона хотіла б повернути Донбас, але весь досвід говорить про те, що такі речі є незворотними.

Зруйнований Донбас. Ілюстрація::http://market.korupciya.com/

Так звані "ДНР" і "ЛНР" прогнозовано перетворилися в щось на зразок Придністров'я, тільки на тлі відступу путінської Росії, і з часом тільки продовжать свій занепад до повного зникнення. Про це в своїй статті для Апострофа пише російський політолог Дмитро Орєшкін, інформують Патріоти України.

"Зараз в Придністров'ї зовсім біда, бо воно потрапило в ізоляцію з двох сторін. А нове "Придністров'я" - "ДНР" і "ЛНР" - відступило на тисячу кілометрів на схід, ближче до Москви, і вже впритул примикає до кордонів РФ.

Де-факто відбувається скорочення зони геополітичного впливу Путіна. І це теж прекрасно в США розуміють, тому не бачать необхідності посилювати позицію, вона їх влаштовує такий, якою вона є", - зазначає політолог.

За його словами, можливо, така ситуація і не влаштовує Україну, тому що вона хотіла б повернути Донбас, але весь досвід говорить про те, що такі речі є незворотними.

"Україна повинна жити спокійно і радіти, дай Бог, зростанню економіки країни. А "ДНР" і "ЛНР" руйнуються і будуть руйнуватися. Досвід також показує, що завжди буде "партія війни", яка буде кричати, що ми ніколи не змиримося. І так теж буває всюди в подібних випадках.

Грузія ніколи не примириться з Абхазією і Південною Осетією, а Греція - з Республікою Північного Кіпру. Тим не менш, вони десятки років існують в замороженому стані. Спостерігаючи за діями США, можна говорити, що вони розглядають нинішню ситуацію на Донбасі як заморожену.

Ця земля "не українська", але і не буде російською, а буде "Придністров'ям", проміжною землею без права, без економіки, без перспектив, в ізоляції", - додав Орєшкін.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Омега" рулить: Під Авдіївкою окупанти втратили три танки, намагаючись атакувати позиції ЗСУ (відео)

вівторок, 21 березень 2023, 6:24

Бійці спецпідрозділу Нацгвардії "Омега" показали, як відбивали наступ ворога та знищили три російські танки.

Обкрадають двічі: Експортери продають зерно за безцінь, та ще й не повертають гроші в країну

вівторок, 21 березень 2023, 4:00

Де лишаються сотні мільйонів доларів за українське зерно. Мало того, що українська пшениця — найдешевша в світі, так ще й гроші від її продажу «осідають» не в Україні, позбавляючи державу частини податків і валютної виручки. Коли ви чуєте щось на кштал...