Протестні настрої окупованого Донбасу не переростуть в партизанський рух, - Снєгирьов

Щодо того, куди наразі більше прагнуть мешканці Луганська та Донецька, то варто зазначити, що населення окупованих територій можна умовно розділити на три категорії.

Масового партизанського руху на окупованій території не спостерігається. Ілюстрація:uapress.info

Протестні настрої населення окупованих територій Донбасу досягли піку і не переростуть в організований партизанський рух. Це відбувається "завдяки" незрозумілій політиці уряду України з фактично безкоштовним постачанням електроенергії, газу, води, а також соціального забезпечення у вигляді виплат українських пенсій в ОРДЛО. Про це пише у своєму Fаcebook співголова ГІ "Права справа" Дмитро Снєгирьов, передають Патріоти України, продовжуючи:

Замість того, щоб припинити фінансування цих територій і створити умови для виникнення негативних по відношенню до окупаційної влади настроїв у зв'язку з важким економічним становищем, а саме – невиплатою пенсій, соціальних нарахувань і зарплат, український уряд навпаки робить все можливе, щоб уникнути виникнення цих настроїв, продовжуючи фінансування тих територій. Наприклад, за останній рік на 49% збільшився вуглевидобуток на окупованих територіях, що дозволило окупаційній владі вирішити ряд соціальних проблем –створити нові робочі місця і виплатити зарплату.

За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа" тільки за останній рік видобуток вугілля марки А і Т на окупованих територіях збільшилося на 49%, до 913,1 тисяч тонн. ДТЕК Ровенькиантрацит збільшив видобуток на 59% – .до 348,6 тис т антрациту, а ДТЕК Свердловантрацит - на 36,7%, до 260 тис т на 49% зріс видобуток вугілля марки Т в компанії ДТЕК "Комсомолець Донбасу" – до 304,5 тис тонн.

Так, наприклад, вугледобувні підприємства, які розташовані на тимчасово окупованих територіях Луганської області протягом 2016 року видобули близько 5 млн тонн вугілля, що у півтора рази більше, ніж у 2015 році. У 2016 році з 19 шахт 17 шахт працювали в режимі видобутку вугілля, дві шахти в режимі життєзабезпечення.

Щодо того, куди наразі більше прагнуть мешканці Луганська та Донецька, то варто зазначити, що населення окупованих територій можна умовно розділити на три категорії. Перша частина - це 20-25%, які хочуть повернення в Україну. Друга частина – приблизно 30-35% , які прагнуть до Росії. А решта – "болото", якому все одно, лише б не стріляли.

На жаль, відсутність чіткої інформаційної політики з боку відповідних міністерств не дозволяє говорити про збільшення відсотка населення, яке б прагнуло повернутися в Україну. Фактично ми залишили на поталу російським агресорам населення тимчасово окупованих територій, якому за три роки окупації "промили мізки".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Усування проблем швидких розробок оборонки: Експерт назвав недоліки ракети "Трембіта" та найкращий спосіб їх застосування

неділя, 23 лютий 2025, 9:32

У ракеті "Трембіта" використовуються технології часів Другої світової війни. Імпульсний реактивний двигун зараз практично не застосовується в авіації через певні обмеження, які має. Одне з них – це дуже інтенсивний звук під час роботи. В етері телемара...

Народні прикмети на 23 лютого. "Кислі дівки" заміж не підуть

неділя, 23 лютий 2025, 7:05

23 лютого (8 березня за старим стилем) вірян відзначають день пам'яті священномученика Полікарпа, єпископа Смирнського. Крім того відзначається Тиждень м'ясопусний, про Страшний суд. За юліанським календарем - день пам'яті преподобного Прохора, чудотв...