Проти введення нових і на боротьбу з існуючими санкціями Кремль кинув всі можливі ресурси - Каспаров

На Заході доводиться долати колосальний опір численних путінських лобістів, пояснив опозиціонер.

Гаррі Каспаров. Фото:slovodel.com

Російська влада за допомогою репресій і маніпуляцій ліквідувала практично всі внутрішні загрози, і єдиним способом зміни ситуації в РФ стає тиск ззовні. Про це на Радіо Свобода заявив російський опозиційний політик Гаррі Каспаров, інформують Патріоти України.

"Важливу роль тут відіграють міжнародні санкції, введені як щодо Російської Федерації в цілому, так і по відношенню до ряду осіб і організацій, що грають ключові ролі в путінській Росії", - зазначив він.

На думку політика, антипутінські санкції на Заході продовжуються не самі по собі, а є результатом серйозної планомірної роботи з елітами і громадською думкою.

"В ході цієї роботи доводиться долати колосальний опір численних путінських лобістів. У Кремлі чудово розуміють, що вирішальна битва, від результату якої залежить виживання режиму, ведеться саме на Заході", - підкреслив він.

На думку Каспарова, президент РФ Володимир Путін і його найближче оточення зробили висновки з історії, що диктаторські режими терплять крах після чутливого зовнішньополітичного ураження, не обов'язково військового.

"Тому на боротьбу за скасування існуючих і проти введення нових, більш жорстких, санкцій кинуті всі ресурси, як матеріальні, так і політичні", - пояснив він.

На думку опозиціонера, керівника Центрвиборчкому в РФ замінили, щоб "підвищити політичну капіталізацію путінської агентури на Заході", а імітація демократичних виборів служить для додання респектабельності режиму на зовнішньополітичній арені.

"Ті, хто, не маючи про це зовнішньополітичне протистояння ні найменшого уявлення, з криками "зате ми хоч щось робимо", включаються в електоральні гри, роблять таким чином неоціненний подарунок Кремлю і його агентам впливу на Заході", - підкреслив він.

Каспаров додав, що поки складно сформулювати алгоритм, реалізація якого допомогла б привести до ліквідації путінського режиму, однак для початку потрібно відмовитися від дій, які цей режим зміцнюють.

Як відомо, економічні санкції відносно Росії були введені Сполученими Штатами, Євросоюзом і деякими іншими країнами навесні 2014 року після анексії Криму та початку військових дій на Донбасі. Санкційні пакети кілька разів розширювалися і посилювалися. Останній раз США продовжили санкції проти Росії в березні 2016 року.

1 вересня департамент з контролю за іноземними активами міністерства фінансів США оприлюднив розширений список фізичних осіб і підприємств, щодо яких введено санкції у зв'язку з військовим конфліктом в Україні.

Під санкції потрапили 17 фізичних осіб та ряд компаній, серед яких один з підрядників будівництва Керченського мосту, компанія "Мостотрест", і деякі структурні підрозділи "Газпрому", в числі яких "Газпром-Медіа".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Навіть пінгвіни, на думку Трампа, вели нечесну торгівлю зі США": Фурса прокоментував курйозне рішення американського президента

четвер, 3 квітень 2025, 22:48

"Трамп запровадив додаткові мита на два острови, які населені виключно пінгвінами. На рівні 10 відсотків. З одного боку добре, що Трамп вважає пінгвінів своїми друзями", - пише інвестиційний банкір Сергій Фурса на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", ...

"Росія все про них знає ще з часів СРСР": Якщо порівняти військову мапу з геологічною, то армія РФ рухається до корисних копалин, - експерт

четвер, 3 квітень 2025, 22:37

Виконавча директорка Національної асоціації добувної промисловості України Ксенія Оринчак зазначила, що армія РФ рухається до територій, багатих на корисні копалини, і це є однією з причин війни, передають Патріоти України. "Кремль витрачає сотні мільй...