"Путін - шахматист, він вже розклав фігури для наступної партії", - волонтер пророкує нові теракти

Семен Кабакаєв переконаний, що Путін намагається викликати почуття страху і емоційну напруженість, залякати суспільство.

Вибух в метро Санкт-Петербурга. Фото: ВКонтакте.

Світ буде приголомшений від нових ударів і вони будуть ще страшнішими, ніж теракт в Пітері, уряд Кремля використовує стратегію дестабілізації. Таку думку на своїй сторінці в Facebook висловив волонтер, координатор групи "Стоп терор" Семен Кабакаєв, пишуть Патріоти України.

За його словами, президент Російської Федерації намагається викликати почуття страху і емоційну напруженість, залякати суспільство.

"Режим Асада заявив, що не причетний до обстрілу з хімічної зброї. Путін ніколи не визнає такого. Мабуть, спишуть це на терористів. Дуже легкий шлях. Але це дуже небезпечна гра, яка може привести до тих прецедентів, з якими буде складно впоратися всьому світу", - написав він.

За словами Кабакаєва, Путін на Україні тренує сухопутні операції, в Сирії - повітряні. "Я багато кому кажу, що потрібно зрозуміти, де будуть проходити морські. Розставивши "шахові дошки", він підсилює ескалацію в тому чи іншому регіоні, жертвуючи мирним населенням, дітьми та жінками. У них немає принципів і честі, це вже не офіцери і не противник", - пише волонтер.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Напередодні візиту "довгограючого Сі" до свого "кореша з бункера" у ЦАР загинуло 9 громадян КНР ... - Машовець

понеділок, 20 березень 2023, 20:57

Одна з найбільших у світі інформаційних агенцій - АР (Associated Press), США... повідомила цікаву новину... Джерело

"Известие, что суд в Гааге выдал ордер на арест Путина, застало его врасплох. Такой вариант... никогда всерьез не воспринимался" - GENERALL SVR

понеділок, 20 березень 2023, 8:50

Популярний блогер GENERALL SVR поділився свіжими новинами, котрі відбуваються у кремлі. Далі мовою оригіналу. . "Известие о том, что Международный уголовный суд в Гааге выдал ордер на арест президента России Владимира Путина, застало его врасплох. Тако...