Путін добровільно від влади не відійде, він стане президентом у 2018 і залишиться ним до 24-го, - історик (відео)

На думку експерта, якщо Путін почне світову війну, його чекає крах.

Путін добровільно від влади не відійде. Ілюстрація:Lenta.ru

Президент Росії Володимир Путін не відійде від влади внаслідок президентських виборів, які пройдуть в РФ 2018 року. Таку думку висловив російсько-американський історик Юрій Фельштинський в авторській програмі Дмитра Гордона на телеканалі 112 Україна, передають Патріоти України.

"Сумнівів немає, що він стане президентом Росії у березні 2018 року, залишиться ним до 24-го й добровільно від влади не відійде, що всім зрозуміло", – підкреслив він.

На думку історика, якщо Путін не почне світової війни, то його очікує "нормальне й спокійне" майбутнє. Проте ймовірність світової війни дуже висока.

"Я думаю, шансів на це дуже багато, і хочу нагадати вже як історик, що і Перша, і Друга світова війна починалися тоді, коли абсолютно всі вважали, що це виключено з банальних причин, що це безглуздо, нерозумно", – пояснив він.

Фельштинський додав, що якщо Путін почне світову війну, його чекає крах.

"Його чекає крах. Інша справа, що ціна цього краху буде дуже високою не тільки для Росії, але й для багатьох інших", – підсумував він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Чим перед мною завинив Карл Маркс", - Горобець

вівторок, 19 лютий 2019, 19:24

З блокнота письменника. В одне з перших своїх відряджень у якості власкора газети «Сільські вісті» відправився я до Нової Ушиці, району на півдні Хмельницької області. Тієї пори, з літа 1981 року, в завершальну стадію вступала величезна операція тодішн...

"Генерал Картаполов заявил, что в Сирии происходит ни что иное, как продолжение войны "за ясли Господни", - російський журналіст

вівторок, 19 лютий 2019, 19:15

Організатори «Сирійського перелому» також щосили намагаються продемонструвати певний зв'язок між своїми заходами і Великою Вітчизняною війною. "Всего полгода прошло после назначения Андрея Картаполова начальником Главного военно-политического управлени...