Путін іноді, чисто випадково, говорить правду. У Росії ломка, бо не можна смоктати соки з України, - політолог

ВВП став на людях нервувати через економічний колапс, що насувається на РФ під його «видатним» керівництвом.

Патріоти України пропонують ознайомитись з публікацією Олександра Палія.

Путін іноді, чисто випадково, говорить правду, коли проговорюється.То він закликав французьких журналістів виступати проти "корисних" санкцій. А тепер турбується про економіку: "І Росія, і Україна зацікавлені у співробітництві, у тому, щоб об'єднувати свої конкурентні переваги, розвивати свої економіки... Сьогоднішні українські колеги намагаються цим знехтувати".

По-простому це називається - у Росії ломка через те, що не можна смоктати соки з України, як останні 300 років.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Пока западные партнеры уговаривают Москву переиграть 2014-й год - Кремль намерен переиграть 1991-й", - Казарін

середа, 8 липень 2020, 10:14

"Часто говорят, что президенты второго срока куда свободнее в своих действиях, нежели президенты первого. Главе государства больше не нужно думать о переизбрании - это развязывает ему руки и позволяет создавать политическое наследство. Таким подходом п...

Найстаріші в світі сіамські близнята померли у віці 68 років. У них ніхто не вірив, а вони запевняли: "У нас було хороше життя"

середа, 8 липень 2020, 8:50

Ронні і Донні Гейлон померли у віці 68 років 4 липня в Дейтоні, штат Огайо. Вони були з'єднані в талії. У кожного брата було своє серце, живіт і набір рук і ніг. Найстаріші сіамські близнята в світі померли у віці 68 років 4 липня. Про це повідомляє са...