Путін не на того напав: Ердоган теж гопник, - російський військовий експерт

Реджеп Ердоган - це турецький Володимир Путін, який також вміє розповідати своїм громадянам про велич та імперію.

Реджеп Ердоган та Володимир Путін.

Реакція турецької влади на порушення повітряного простору країни російським Су-24 показує схожість агресивної політики президента Туреччини Реджепа Ердогана та російського лідера Володимира Путіна.Про це на своїй сторінці в Facebook написав російський журналіст Аркадій Бабченко, передають Патріоти України.

"Туреччина могла не роздувати з мухи слона і мовчати. А могла не мовчати. Вирішила - не мовчати. Провокація? Звичайно. Але юридично - все за законом. Вас попереджали, хлопці. Вас же попереджали? Ердогашенька - він теж з гопників. Він теж про бійку в підворіттях і щурів у кутку на своєму турецькому зомбоящику розповідати мастак. Теж те ще "туловище".

Турецький Путін. Рівно так само годує свій народ величчю, імперством і шовінізмом. Зустрілися дві самотності. Ну, що ж... Бажаю всім нам завтра прокинутися не о четвертій ранку під чергове "брати та сестри" з репродуктора, - написав Бабченко.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Дива трапляються: Сержант харківської поліції отямився після п'яти місяців коми (відео)

понеділок, 20 листопад 2017, 5:25

"Бог есть. Страшная и уникальная история история преступления и спасения, о которой стоит узнать", - пише на своїй сторінці в Фейсбук журналіст Юрій Бутусов, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "9 декабря 2016 года, 24-летний сержант патрульно...

"62% украинцев поумнело и при этом не стало русскими, как мечтал бывший "брат", - Ян Валетов

понеділок, 20 листопад 2017, 0:34

Нам зараз не увійти в НАТО, але правильний курс узятий. Все інше - справа часу. "После 08.08.08 я криком кричал, что мы будем следующими. Но никто не верил. Я кричал, что вне звисимости от реакции России, мы должны сближаться с НАТО, потому, что соверш...