Путін не залишає надії: Алеппо як частина угоди по Україні

Валерій Соловей вважає, що Кремль розглядає зруйноване місто в Сирії як майбутню частину "пакетної угоди" зі США по розділу сфер впливу.

Зруйноване Алеппо. Фото:http://www.unian.ua/

Президент Росії Володимир Путін не залишає надій домовитися з новообраним лідером США Дональдом Трампом про "розмін" України на Сирію. Про це заявив російський політолог, професор МДІМВ Валерій Соловей в інтерв'ю сайту Эхо Москвы, коментуючи взяття сирійськими урядовими військами Алеппо, зазначають Патріоти України.

"Я думаю, що угода, про яку ми потай мріємо, обміняти Сирію на Україну, навряд чи вдасться", - заявив російський експерт, додавши при цьому, що "теоретично вона не виключена".

"Треба розуміти, що серед американського істеблішменту існує надпартійний консенсус щодо Росії. І щодо України теж. Я б сказав він нам неприємний. І зрушення якісь можливі, але вони не будуть носити масованого і стратегічного характеру", - пояснив він.

Як зазначив російський політолог, взяття Алеппо для долі Сирії поки нічого не змінить. Однак Кремль розглядає Алеппо як майбутню частину "пакетної угоди" зі США по розділу сфер впливу.

"Наша ідея полягала в тому, щоб посилити переговорну позицію на майбутніх переговорах. Більш того, ми хотіли просто перед американськими виборами, Кремль передбачав, що це буде Клінтон, до кінця січня поставити перед фактом, що ось Алеппо взято.

Що Асад посилив свої позиції і що вам доведеться, американці, все одно мати з ним справу... до чого Росія і прагнула, коли входила в Сирію. Вона хотіла показати, що ми частина широкої антитерористичної коаліції. і якщо ми друзі проти головного ворога, то давайте забудемо про те, що зараз відбувається в Україні", - пояснив Соловей.

За словами експерта, у Путіна з колишньою адміністрацією американською і з можливою, але такою, що не відбулася, адміністрацією Клінтон були "різні концептуальні підходи", а з адміністрацією Трампа "є шанс домовитися".

"Ми виходимо з того, що це вигідно американцям, що ми з ними домовляємося, Росії була б дуже вигідна пакетна угода. Натомість ми хочемо отримати визнання України нашою сферою впливу. І фактичне, можливо не формальне, але фактичне ослаблення санкцій", - підсумував він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Британія і США евакуюють родини дипломатів з Києва - це жест політичної підтримки України", - Снєгирьов

вівторок, 25 січень 2022, 16:16

Велика Британія дає Росії чітко зрозуміти, що вони розглядають можливість військової ескалації з боку Росії, адже рівень напруги вже дійшов до критичної червоної позначки. Відповідно, таку евакуацію варто розуміти не як сигнал до паніки, а як один з елеме

"В свое время Кремль не смог победить Чечню, которая меньше, чем Черниговская область. Так что говорить об их возможности победить Украину?" - Береза

вівторок, 25 січень 2022, 15:29

"Ладно, я дозрел таки до этого поста. После 3716 звонка с вопросом о том, "а будет ли война?", я понял, что проще один раз написать, чем отвечать каждому", - пише у своєму блозі Борислав Береза, передають Патріоти України, і продовжує:. "Начнём с того,...