Путін під час загострення ситуації в Сирії може поставити під ризик життя всієї планети, - Рабінович

За словами блогера, існує ризик серйозного зіткнення, оскільки господар Кремля вже чотири роки поспіль шантажує весь світ ядерною бомбою.

Слава Рабінович. Фото:sobesednik.ru

Президент Російської Федерації Володимир Путін у разі загострення ситуації в Сирії може своїми злочинними діями поставити під ризик життя всієї планети. Про це Апострофу заявив російський блогер і фінансист Слава Рабінович, передають Патріоти України.

"Якщо ж будуть потенційні дії Росії на театрі військових дій у Сирії, вони будуть класифікуватися як абсолютно безвідповідальні дії постійного члена Ради безпеки. Крім того, вони можуть бути злочинними. І це все буде називатися військовим злочином Путіна", - зазначив він.

За словами Рабіновича, є ризик серйозного зіткнення, оскільки Путін вже чотири роки поспіль шантажує весь світ ядерною бомбою.

"Чи буде Путін відповідати на удари США по позиціях Асада (президента Сирії, - ред.), якщо при цьому постраждають російські військові? Мені важко уявити, як він буде відповідати. Чи вистачить у нього нахабства на це. З іншого боку, мені здається, що американці зараз дають можливість Путіну зробити всі дії, щоб російські військові не постраждали. Вони завчасно попередили росіян, і зараз саме час евакуюватися (за останньою інформацією, 11 кораблів Військово-морського флоту Росії покинули порт в сирійському Тартусі, - ред)", - сказав експерт.

Разом з тим, це надзвичайно серйозна і небезпечна ситуація, яка реально нагадує, наприклад, війну в Кореї. Це та ситуація, яку не всі з покоління людей, яке сьогодні живе, бачили своїми очима, уточнив Рабінович.

Він додав, що, з його точки зору, місце Росії в Сирії мало б бути в рядах міжнародної коаліції. При цьому Росії було б неможливо відсторонитися від сирійської проблеми, тому що РФ є постійним членом Ради безпеки ООН.

"І, будучи відповідальним членом ООН, Росія була б зобов'язана діяти в рамках міжнародної коаліції з усіма політичними і військовими цілями, які затверджені і поділяються усіма членами міжнародної коаліції. І при цьому Росії ні в якому разі не можна було діяти на стороні Асада", - сказав Рабінович.

Експерт уточнив, що, крім того, не ясно, що буде з Росією, оскільки Путін одноосібно знищив усі державні інститути, гілки влади, демократичні інститути і конституційний лад.

"Він демонтував російську державу. Тому ми не тільки не знаємо, що буде в Сирії навколо протистояння Росії з рештою світу, ми не знаємо, що буде в самій Росії", - підсумував блогер.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Як я отримувала водійські права в Америці", - українська журналістка

вівторок, 22 жовтень 2019, 23:45

Із закордонними водійськими правами у США можна їздити лише кілька місяців. "Із теорією все просто: вивчаєш правила штату, далі у додатку на телефоні тренуєшся проходити пробні тести і потім складаєш іспит у найближчому відділку DMV. «Ти звідки, з Німе...

Хіти тижня. 10 причин, чому вам слід їсти яблука

вівторок, 22 жовтень 2019, 22:30

Хрумкі, соковиті, корисні, ще й недорого коштують - усе це про яблука! 10 причин, чому яблука корисні для здоров’я, - передають Патріоти України з посиланням на Healthline.