Путін під час загострення ситуації в Сирії може поставити під ризик життя всієї планети, - Рабінович

За словами блогера, існує ризик серйозного зіткнення, оскільки господар Кремля вже чотири роки поспіль шантажує весь світ ядерною бомбою.

Слава Рабінович. Фото:sobesednik.ru

Президент Російської Федерації Володимир Путін у разі загострення ситуації в Сирії може своїми злочинними діями поставити під ризик життя всієї планети. Про це Апострофу заявив російський блогер і фінансист Слава Рабінович, передають Патріоти України.

"Якщо ж будуть потенційні дії Росії на театрі військових дій у Сирії, вони будуть класифікуватися як абсолютно безвідповідальні дії постійного члена Ради безпеки. Крім того, вони можуть бути злочинними. І це все буде називатися військовим злочином Путіна", - зазначив він.

За словами Рабіновича, є ризик серйозного зіткнення, оскільки Путін вже чотири роки поспіль шантажує весь світ ядерною бомбою.

"Чи буде Путін відповідати на удари США по позиціях Асада (президента Сирії, - ред.), якщо при цьому постраждають російські військові? Мені важко уявити, як він буде відповідати. Чи вистачить у нього нахабства на це. З іншого боку, мені здається, що американці зараз дають можливість Путіну зробити всі дії, щоб російські військові не постраждали. Вони завчасно попередили росіян, і зараз саме час евакуюватися (за останньою інформацією, 11 кораблів Військово-морського флоту Росії покинули порт в сирійському Тартусі, - ред)", - сказав експерт.

Разом з тим, це надзвичайно серйозна і небезпечна ситуація, яка реально нагадує, наприклад, війну в Кореї. Це та ситуація, яку не всі з покоління людей, яке сьогодні живе, бачили своїми очима, уточнив Рабінович.

Він додав, що, з його точки зору, місце Росії в Сирії мало б бути в рядах міжнародної коаліції. При цьому Росії було б неможливо відсторонитися від сирійської проблеми, тому що РФ є постійним членом Ради безпеки ООН.

"І, будучи відповідальним членом ООН, Росія була б зобов'язана діяти в рамках міжнародної коаліції з усіма політичними і військовими цілями, які затверджені і поділяються усіма членами міжнародної коаліції. І при цьому Росії ні в якому разі не можна було діяти на стороні Асада", - сказав Рабінович.

Експерт уточнив, що, крім того, не ясно, що буде з Росією, оскільки Путін одноосібно знищив усі державні інститути, гілки влади, демократичні інститути і конституційний лад.

"Він демонтував російську державу. Тому ми не тільки не знаємо, що буде в Сирії навколо протистояння Росії з рештою світу, ми не знаємо, що буде в самій Росії", - підсумував блогер.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Шестой год войны. Любимчик Попко, генерал Николюк, поднял "Десну" на невиданную высоту", - волонтер Донік

неділя, 25 серпень 2019, 4:00

Шестой год войны. Любимчик Попко, генерал Николюк, поднял Десну на невиданную высоту. Надеюсь Попко где-нибудь всплывет и заберет к себе нарцисса. И тогда в Десне, хотя бы немного начнут учить. . Мы предлагали ввести модульное обучение. Научить стрелят...

Хіти тижня. "С уходом Трампа, Меркель и Макрона из политики для Путина настанут трудные денечки. Загнанная в угол крыса может кусаться? Может, если остались зубы. Этих зубов у Кремля все меньше и меньше", - блогер

неділя, 25 серпень 2019, 3:00

"Не успели утихнуть взрывы на складе боеприпасов в Красноярском крае под Ачинском, как рвануло в Архангельской области и не по детски - ядерный реактор в "гипер-пупер-звуковой" ракете "Буревестник", - пише у своєму блозі Герман Обухов, повідомляють Пат...