"Путіністи не вірять в "русский мир". А Путіну головне - всидіти до смерті в кріслі, щоб особисто не відповідати за вчинене" - Євстратій Зоря

А що буде після нього? Одні будуть його проклинати, інші - обожнювати, але доки існуватиме російська публічна історія, в ній його будуть вважати "вєлікім". І йому, здається, не важливо яким - великим злодієм чи велико-державником. Головне - великим.

Путін. Фото:Bigmir.net"Дугін і пустота. Ніколи б не подумав, що буду посилатися на «філософського натхненника» сучасного російського великодержавного шовінізму Дугіна. І не просто цитувати його - а радити прочитати статтю повністю. Чи навіть подивитися відео з його прямою мовою." Про це у своєму Facebook пише архієпископ Євстратій Зоря, передають Патріоти України, і продовжує:

Якщо коротко - Дугін визнає, що у путінської Росії немає майбутнього. Що збудоване Путіним - це «потьомкінская дєрєвня», яка тішить око російських великодержавних шовіністів лише звіддаля. Як колись СРСР звіддаля тішив «борців за права трудящих».

А зсередини одне, як колись інше - прогниле. Бо брєжнєво-андроповські комуністи, «будуючи комунізм», не вірили в нього - і тому насправді нічого не будували, а «жили, под собою не чуя страны». Так само путіністи не вірять в «русский мир». Дугін ще вірить - у якийсь «паралельний». Але «колективний путін» - не вірить, чим до відчаю засмучує Дугіна.

Адже Путіну головне - всидіти до смерті в кріслі, щоби особисто не відповідати за вчинене.

А що буде після? Насправді до цього йому байдуже - бо своє місце десь у рядочку після Сталіна, Івана Лютого, Лєніна, Петра Романова і Катерини Алєксєєвни він застовпив. Одні будуть його проклинати, інші - обожнювати, але доки існуватиме російська публічна історія, в ній його будуть вважати «вєлікім».

І йому, здається, не важливо яким - великим злодієм чи велико-державником. Головне - великим.

Бо така природа ординсько-московської державності: чим більше крові проллє правитель, чим більше страждань принесе своєму і чужим народам - тим більш великим його назвуть. І могилі кланятимуться, і пам‘ятники ставитимуть. Як зараз ставлять Лютому с Алєксєєвной...

У оточення ж Путіна та решти вмонтованих у його прогнилу систему - головним є бажання не збудувати щось, а просто ПЕРЕЖИТИ «національного лідера». Як Берія з Хрущовим прагнули пережити Сталіна.

З Путіним «путіністи» нічого кращого для себе не чекають - головне, щоб гірше не стало. Як Лужкову з Улюкаєвим. Чи Березовському.

Тільки от після Путіна - на відміну від усіх раніше перелічених «вєлікіх» тиранів Московії - не залишається хоча б надії. Окрім як надії на чудо Боже.

Бо те майбутнє, яке будує решта нормальних країн, у РФ дискредитоване «ліхімі 90-мі» й теле-путінізмом. На майбутє, що його будують різні автократії, післяпутінська РФ не здатна ані економічно, ані ідеологічно. Як фарбований танк на п‘єдесталі не здатен ні до чого, окрім як бути іржавіючим пам‘ятником самому собі.

І саме цю пустоту й безнадію транслює Дугін.

Чим додатково допомагає нам залишатися впевненими в перемозі України. Адже ми, попри все, прагнемо рухатися вперед. Ми маємо надію на краще - нехай хто як особисто це «краще» уявляє.

Програє той, хто внутрішньо програв. Путінська РФ вже програла. І її «пророк» Дугін сповістив це. Тож читайте, дивіться. І заряджайтеся оптимізмом

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Резонанс тижня. На Росії померла зірка фільму "Ворошиловський стрілок"

п’ятниця, 5 березень 2021, 0:10

Голоднов зіграв яскраві ролі в таких фільмах, як "Ворошиловський стрілок" (1999), "Шериф" (2010) і "Танкісти своїх не кидають" (2013). На 73-му році життя помер актор В'ячеслав Голоднов, який грав у відомому фільмі "Ворошиловський стрілок". Про трагічн...

Хіти тижня. П'ять чоловіків за знаком Зодіаку зроблять жінок щасливими - за ними, як за кам'яною стіною

четвер, 4 березень 2021, 23:52

Кожній жінці хочеться бути захищеною і бути за чоловіком, як за кам'яною стіною. Астрологи назвали знаки Зодіаку, які можуть бути опорою і надійним захистом в сім'ї. Чоловіки під цими знаками - найкращі сім'янини. Про це пише "Клубер", передають Патріо...