"Путин, действительно, надоел окружению до малиновых чертей. Надоел практически всем", - Сотник

Заходи безпеки російський диктатор посилив, як ніколи. Він непередбачуваний, ніхто не знає, коли, де він з'явиться, і він це буде або хто-небудь з двійників, яких у Путіна чи три, чи чотири.
А ви впевнені, що саме цей - справжній? Фото: ТАСС.

Президент Росії Володимир Путін не довіряє навіть найближчому оточенню і гранично ретельно ставитися до власної безпеки. Про це на своїй сторінці Facebook написав російських журналіст Олександр Сотник, передають Патріоти України.

Ось що написав Сотник: "То, что мы сейчас наблюдаем в Кремле, называется "смятением элит". Путин, действительно, надоел до малиновых чертей. Надоел практически всем. В стенах Кремля царит паранойя. Плешивец никому не доверяет. Достаточно вспомнить фотографию от 9.05.2017, когда Шойгу стоит рядом с Путиным на трибуне, и у него заклеен клинок кортика. То есть, "сцарь" помутился рассудком на теме собственной безопасности. Съехал окончательно.

Он непредсказуем, никто не знает, когда, где он появится, и он ли это будет или кто-нибудь из двойников, которых у Путина то ли три, то ли - четыре. То есть, эта тварь шельмует не только страну, но и собственное окружение. Это как в классической голливудской ситуации с зеркалами: повсюду - путинские отражения, и в какую сторону открывать огонь на поражение - совершенно не понятно. Стрельба наугад равнозначна самоубийству. Грубо говоря, пришел ты на встречу с у...бищем и вонзил ему в горло карандаш, а это - двойник, а подлинное у...бище сидит в бункере, смотрит видеотрансляцию и делает выводы: "Вот еще один нелояльный на меня покусился..." И кто в такой ситуации рискнет подставиться?

В общем, ситуация патовая. Осточертевший параноик рулит, и никто не знает: что завтра взбредет в его плешивую голову: внезапно приложиться к мощам или вылететь на бомбежку Воронежа? Остается надеяться на постельничьего, который внезапно обидится и задушит уродца простыней на сон грядущий. Хотя мечтать, конечно же, не вредно... А время идет. Часики тикают. Страна летит в пропасть - весело и с ветерком...".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Доки грім не вдарить, селянин не перехреститься. А з 2014 року грім вдарив не дуже сильно. Захоплення Криму та частини Донбасу населення не вважало за велике лихо", - блогер-одесит

субота, 20 серпень 2022, 0:32

"Наразі дуже модно міркувати що до попередження про війну. Чи добре, що американці почали з осені минулого року, а ми, не піддаючись паніці, тримали курс гривні на замку? Що краще, провести мобілізацію напередодні вторгнення, чи після ранку 24 лютого?...

Більше військових підприємств України за кордоном – більше "бавовни" в росії, – волонтер

субота, 20 серпень 2022, 0:00

Україна має вже зараз вживати заходів для відродження та розвитку вітчизняного військово-промислового комплексу. . Зокрема, створювати підприємства за кордоном разом з країнами ЄС та локалізувати виробництва натівської зброї. Про це заявив керівник Во...