Виступ президента Росії Володимира Путіна перед Федеральними зборами був частиною виборчої кампанії, а мілітаристські нотки в ньому мало кого налякали на Заході. Про це в інтерв'ю Настоящему времени сказав російський журналіст і письменник Леонід Парфьонов, передають Патріоти України.
"Я не думаю, що це геть гонка озброєнь. По-перше, зрозуміло, що Росія не може змагатися з усім іншим Заходом у сумарних військових бюджетах. Це Радянський Союз так намагався робити і на цьому, загалом, надірвався, розповідаючи про те, як за 10 днів вийде до Ла-Маншу, якщо рушить свої танкові частини з НДР. Але я думаю, що, імовірніше, це риторика для внутрішнього споживання. Мені здається, що це промова до виборця, що це частина передвиборчої агітації на 18 березня, а не те, що серйозно когось там налякало", – заявив він.
У риторичних прийомах Путіна було небагато новизни, вважає Парфьонов.
"Він виговорився. Там уже давно самоповтори, це багато разів зазначали. Його світ, його погляд, його підходи, його тип мовлення, жарти, напіванекдоти, цитати з усілякого радянського фольклору – вони всім зрозумілі. Мені здається, що він не змінюється, не схильний прислухатися до якихось змін у світі, вважає, що якщо в природі не так, то тим гірше для природи. І взагалі, мені здається, він усе сказав. Хіба не зрозуміло? Ця промова дуже схожа на мюнхенську: ви нас не слухаєте, то ми змусимо вас нас слухати", – сказав журналіст.
У ракеті "Трембіта" використовуються технології часів Другої світової війни. Імпульсний реактивний двигун зараз практично не застосовується в авіації через певні обмеження, які має. Одне з них – це дуже інтенсивний звук під час роботи. В етері телемара...
23 лютого (8 березня за старим стилем) вірян відзначають день пам'яті священномученика Полікарпа, єпископа Смирнського. Крім того відзначається Тиждень м'ясопусний, про Страшний суд. За юліанським календарем - день пам'яті преподобного Прохора, чудотв...