"Путина отправили в пожизненный бан! Туда ему и дорога" - блогер

"Он у нас теперь оберштурмБАНфюрер" - жартує Сергій Талк.

Путіна забанили. Ілюстрація:www.depo.ua

"На английском сайте Евроньюс написано, что Европа забанила Путина и его атлетов. Какое отличное слово - бан (ban)!" - пише у своєму Facebook Сергій Талк, інформують Патріоти України, продовжуючи:

До европейцев, очевидно, дошло, что Путин живёт не по законам, а по понятиям. С ним бесполезно обсуждать венские конвенции и римское право, ему нужно посылать "обратки".

И началось! Ему забанили G8, южные и северные потоки, виолончели и западные кредиты, а также олимпиаду в Рио. И Путин скис.

Его отправили в пожизненный бан! Он у нас теперь оберштурмБАНфюрер. Туда ему и дорога.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Залишки Скала-Подільського замку: Мальовничі руїни ваблять не лише краєвидами та легендами, але і бурхливою 800-річною історією

понеділок, 19 травень 2025, 7:49

Який замок, чи фортеця України не може похвалитись більш шаленим минулим? За це стратегічне укріплення на високому скелястому урвищі над Збручем боролися українські, монгольські, литовські, польські, угорські турецькі та татарські можновладці та армії

Народні прикмети на 19 травня. Що цього дня українки робили на щастя і категорично не позичали та не просили у сусідів

понеділок, 19 травень 2025, 7:05

19 травня за новим стилем (1 червня за старим) вшановують пам'ять священномученика Патрикія Пруського, єпископа Іоанна Готського і мученика Калуфа Єгиптянина. За юліанським каоендарем сьогодні вшановують праведника Іова Багатостраждального, нагадують П...