"Ракетний" скандал: "Історія з двигунами з "Південмашу" нагадує провокацію з комплексами "Кольчуга" - Адміністрація Президента

Яким чином тихо і непомітно можна провезти в КНДР величезний двигун для міжконтинентальної балістичної ракети, та ще й куплений на чорному ринку?

Історія з ракетними двигунами для КНДР нагадує провокацію з "Кольчугами".Ілюстрація:http://novynarnia.com

В Адміністрації Президента назвали провокацією інформацію, опубліковану американським виданням The New York Times, про те, що успіх запусків ракет Північною Кореєю став можливим через закупівлю на чорному ринку двигунів, імовірно, з українського заводу. Про це у Facebook написав завідувач відділом Головного департаменту інформаційної політики Адміністрації Президента України Володимир Горковенко, передають Патріоти України.

Він зазначив: "Тепер серйозно. Яким чином тихо і непомітно можна провезти в КНДР величезний двигун для міжконтинентальної балістичної ракети, та ще й куплений на чорному ринку?

Уявіть! Базар! Щось на зразок "блошиного ринку". Йде міністр оборони КНДР і каже продавцю: "загорніть мені, будь ласка, кілька ось цих двигунів".

Двигуни "Сіменс" ось стільки слідів після себе залишили. Навіть верблюд чи корова, придбані на чорному ринку, і ті залишають слід. А тут ракети для міжконтинентальних балістичних ракет.

Крім того, це не продукт подвійного призначення. Тобто, якщо двигун зроблений для бойової міжконтинентальної ракети, то він не може, наприклад, вивести на орбіту супутника. Навіть колеса, які усі круглі, не до всіх машин підходять.

Історія з двигунами з "Південмашу" нагадує провокацію на зразок продажу Україною Ірану комплексів радіотехнічної розвідки "Кольчуга". Теж говорили і писали багато, але фактів і досі немає" - написав він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Загострення на Донбасі — це частина більш глобальної російської гри, - Андрій Цаплієнко

вівторок, 18 лютий 2020, 23:16

Загострення пов'язане із загальною ситуацією, в якій опинилися Росія і Україна. "Сьогоднішнє загострення на Донбасі — частина більш глобальної російської гри. Називати подію, що відбулася «наступом» не зовсім коректно. Так, це спроба просування військ...

"Наступление оккупантов на Донбассе. Чего хочет Путин", - аналітик

вівторок, 18 лютий 2020, 21:59

Найгірше, що може зробити Зе-команда, - заявити, що Україна вийде з мінських домовленостей. "Наступление российской оккупационной армии в районе Золотого, начавшееся утром 18 февраля, отнюдь не случайный инцидент. Все гораздо хуже: это заранее продуман...