
Жителі Львова скаржаться на те, що у смітті, яке лежить на вулицях міста, завелися щурі. Про це львівська блогер Марта Госовська написала у себе в Facebook, передають Патріоти України.
"Це все прекрасно, але коли тобі на ноги скаче щур!!! ХХІ століття, місто-мільйонник. Щурі скачуть. Люди, та робіть щось з тим сміттям, бо вимрем від чуми і порожніх обіцянок", - пише жінка.
Її подруга Маріанна Фіртка, з якою вони разом виходили викинути сміття під час цього інциденту, написала в Facebook, що напад пацюка "обійшовся подряпиною".
Багато українців чули слово "оболонь" через назву відомого пива або району Києва, однак справжнє значення набагато давніше. У народній мові так називали особливі заплавні луки біля річок, які мали важливе значення для сільського господарства, зазначают...
З Криму виїжджають російські співробітники ФСБ, МВС та представники Чорноморського флоту. Про це в ефірі 24 Каналу розповів генерал армії, колишній голова Служби зовнішньої розвідки Микола Маломуж. Генерал пояснив, що Україна цілеспрямовано "перерізає ...