Де два українці - там три гетьмани: У Львові місцева та обласна влада встановили два пам'ятники ЗУНР у 450 метрах один від одного (фото)

Протистояння місцевих та обласних чиновників у місті Лева дійшло до абсурду.

Пам'ятник ЗУНР у Львові. Фото:Дивись.Info Адміністрації міста та області у Львові встановили два пам'ятники Західно-Українській Народній Республіці, які знаходяться в 450 метрах один від одного. Про це повідомляють Патріоти України.

Перший пам'ятник з'явився у Львові 24 жовтня. Його встановили з нагоди 100-річчя ЗУНР з ініціативи міської влади біля Львівського драматичного театру імені Лесі Українки на вулиці Городецького, 40. Монумент представляє собою триметрового бронзового лева з гербом Західно-Української Народної Республіки.

Через тиждень, вже з ініціативи Львівської ОДА, в місті з'явився ще один пам'ятник, присвячений ЗУНР. Восьмиметровий пам'ятний знак з гербом України відкрили на розі вулиці Огієнка і Листопадового Чину. Відстань між двома пам'ятниками - близько 450 метрів.

Джерело: Дивись.Info

автомобілів

п’ятниця, 21 січень 2022, 22:27

Нацполіція новий привід для зупинки. Згідно з українським законодавством, інспектори патрульної поліції мають 10 причин для зупинки автомобілів. Але з деяких пір у них з'явився новий привід для зупинки транспортних засобів…. Справа в тому, що з 21 жовт...

Олег Блохін в київському автосалоні придбав собі елітний позашляховик

п’ятниця, 21 січень 2022, 20:35

Володар «Золотого м'яча» 1975 року, колишній тренер збірної України та київського «Динамо» Олег Блохін вирішив придбати новий автомобіль, зазначають Патріоти України. . Вибір легендарного футболіста та тренера впав на позашляховик Audi Q8, базова варт...