Де два українці - там три гетьмани: У Львові місцева та обласна влада встановили два пам'ятники ЗУНР у 450 метрах один від одного (фото)

Протистояння місцевих та обласних чиновників у місті Лева дійшло до абсурду.

Пам'ятник ЗУНР у Львові. Фото:Дивись.Info Адміністрації міста та області у Львові встановили два пам'ятники Західно-Українській Народній Республіці, які знаходяться в 450 метрах один від одного. Про це повідомляють Патріоти України.

Перший пам'ятник з'явився у Львові 24 жовтня. Його встановили з нагоди 100-річчя ЗУНР з ініціативи міської влади біля Львівського драматичного театру імені Лесі Українки на вулиці Городецького, 40. Монумент представляє собою триметрового бронзового лева з гербом Західно-Української Народної Республіки.

Через тиждень, вже з ініціативи Львівської ОДА, в місті з'явився ще один пам'ятник, присвячений ЗУНР. Восьмиметровий пам'ятний знак з гербом України відкрили на розі вулиці Огієнка і Листопадового Чину. Відстань між двома пам'ятниками - близько 450 метрів.

Джерело: Дивись.Info

Нахабно, дико, символічно: У Києві знесли садибу Зеленських

неділя, 21 липень 2024, 0:17

Чому в столиці безсовісні забудовники десятиріччями застосовують ті самі варварські прийоми для обходу закону питання риторичне. Тому, що законодавці свідомо залишають шпарини для таких дій, заохочуючи розбій символічними штрафами. На місці історичної ...

Штраф може подвоїтися: Що чекає на українців, які так і не оновили дані в ТЦК

субота, 20 липень 2024, 22:58

До 16 липня всі військовозобов'язані громадяни України мали оновити свої дані у територіальних центрах комплектування. Тим, хто проігнорував вимогу закону, загрожує адміністративна відповідальність, передають Патріоти України. Неоновлення даних розгляд...