Де два українці - там три гетьмани: У Львові місцева та обласна влада встановили два пам'ятники ЗУНР у 450 метрах один від одного (фото)

Протистояння місцевих та обласних чиновників у місті Лева дійшло до абсурду.

Пам'ятник ЗУНР у Львові. Фото:Дивись.Info Адміністрації міста та області у Львові встановили два пам'ятники Західно-Українській Народній Республіці, які знаходяться в 450 метрах один від одного. Про це повідомляють Патріоти України.

Перший пам'ятник з'явився у Львові 24 жовтня. Його встановили з нагоди 100-річчя ЗУНР з ініціативи міської влади біля Львівського драматичного театру імені Лесі Українки на вулиці Городецького, 40. Монумент представляє собою триметрового бронзового лева з гербом Західно-Української Народної Республіки.

Через тиждень, вже з ініціативи Львівської ОДА, в місті з'явився ще один пам'ятник, присвячений ЗУНР. Восьмиметровий пам'ятний знак з гербом України відкрили на розі вулиці Огієнка і Листопадового Чину. Відстань між двома пам'ятниками - близько 450 метрів.

Джерело: Дивись.Info

"Із хати вийшла - вікон немає": Які "росіяни" насправді населяють Білгородщину в прифронтовій зоні (відео)

четвер, 1 червень 2023, 1:40

Російські пропагандисти неодноразово переконували, що жителі прикордонною із Україною Білгородської області розмовляють «діалектом російської мови», проте в ефірі одного із пропагандистських телеканалів трапився конфуз – мешканка Білгородської області ...

"У формі не можна": У Дніпрі військового не пустили до ресторану (відео)

середа, 31 травень 2023, 23:54

До ресторану Deep, що в центрі Дніпра, не пустили бійця Збройних сил України (ЗСУ) через військову форму, яка нібито не відповідає дрескоду закладу. Побратим чоловіка Євген Кожирнов виклав у TikTok відео, де розповідає про неприємний випадок у закладі,...