Де два українці - там три гетьмани: У Львові місцева та обласна влада встановили два пам'ятники ЗУНР у 450 метрах один від одного (фото)

Протистояння місцевих та обласних чиновників у місті Лева дійшло до абсурду.

Пам'ятник ЗУНР у Львові. Фото:Дивись.Info Адміністрації міста та області у Львові встановили два пам'ятники Західно-Українській Народній Республіці, які знаходяться в 450 метрах один від одного. Про це повідомляють Патріоти України.

Перший пам'ятник з'явився у Львові 24 жовтня. Його встановили з нагоди 100-річчя ЗУНР з ініціативи міської влади біля Львівського драматичного театру імені Лесі Українки на вулиці Городецького, 40. Монумент представляє собою триметрового бронзового лева з гербом Західно-Української Народної Республіки.

Через тиждень, вже з ініціативи Львівської ОДА, в місті з'явився ще один пам'ятник, присвячений ЗУНР. Восьмиметровий пам'ятний знак з гербом України відкрили на розі вулиці Огієнка і Листопадового Чину. Відстань між двома пам'ятниками - близько 450 метрів.

Джерело: Дивись.Info

"Устроили геноцид собственного народа": Блогерка з Дніпра закликала "скинути" владу через відключення світла (відео)

четвер, 1 грудень 2022, 20:54

У Дніпрі місцева блогерка оскандалилася своїм коментарем щодо подій у Києві, де більше десятка людей перекрили рух трамвая по колії через відсутність світла. Жінка закликала до повалення влади. На своїй сторінці в інстаграмі жінка опублікувала фото з К...

Будьте обережними! У Києві через відключення вуличного освітлення кількість загиблих пішоходів зросла вшестеро

четвер, 1 грудень 2022, 17:04

Відключене вуличне освітлення та світлофори призводять до колосального збільшення смертельних ДТП. . В Києві у 6 разів збільшилась кількість загиблих у ДТП за участю пішоходів з появою віялових відключень. Про це повідомив пресофіцер управління патр...