"Росія розроблятиме ядерну зброю, але робитиме акцент не на ній", - військовий експерт Жданов

Реальна війна, коли гине особовий склад, захоплюються території – набагато показовіше і ефективніше діє в моральному та психологічному плані.

Олег Жданов. Фото: 112 Україна.

США включаться в гонку озброєнь. Росія теж продовжить розробки нової зброї, наскільки їй дозволить рівень технічної оснащеності і наукового потенціалу. Але головний акцент Кремль робитиме на іншому. Про це сайту "24" розповів військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України та пропонують вам ознайомитися із його міркуваннями.

Військовий експерт нагадав – США ще в 2016 році на Варшавському саміті НАТО зібрали на безпеку країн-членів Альянсу 119 мільярдів доларів. Тепер ці гроші треба освоїти. А для цього потрібно підтримувати образ ворога – Росії, щоб лякати Європу.

Водночас, за словами Жданова, ракета "Сармат", випробування якої провалилися в Росії, насправді – стара важка ракета, яка є на озброєнні РФ. У Москві хотіли на базі цієї ракети зробити міжконтинентальну систему поразки з доставкою головних частин, які розділяються, в будь-яку точку земної кулі.

"Росія продовжить розробки ядерної зброї. Але головний акцент Кремль робитиме на веденні бойових дій – на рівні солдата. І зараз ми спостерігаємо загострення на Донбасі. Реальна війна, коли гине особовий склад, захоплюються території – набагато показовіше і ефективніше діє в моральному та психологічному плані. А ядерна зброя – вагомий аргумент для підтримки війни Росії сухопутними частинами", – підкреслив Олег Жданов.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Ніхто в Росії Путіна в Гаагу пакувати не буде": Кондратюк описав можливий сценарій розвитку подій у РФ

четвер, 21 вересень 2023, 8:25

Російські так звані еліти давно вже планують, а в силових органах і безпосередньо в збройних силах РФ давно визріває заколот щодо усунення президента Володимира Путіна. Але російський диктатор не відбудеться простим відстороненням від влади, його фізич...

Темпи боїв біля Роботиного і Вербового знизились, ЗСУ проводить висадку десанту на лівий берег Херсонщини, - ISW

четвер, 21 вересень 2023, 7:56

Темпи боїв біля Роботиного і Вербового знизились, однак, ЗСУ мали просування в цьому регіоні. Крім цього, продовжуються операції з висадки десанту на лівий берег Дніпра в Херсонській області. Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW). "Укра...