"Росіяни в Сирії пережили на собі те, що українці - в липні 2014 року під Зеленопіллям", - волонтер

Ось вона – вища справедливість: відчути на собі те, що робив іншим.

Наслідки обстрілу українських військових під Зеленопіллям у 2014 році. Фото: Фейсбук.

Результати обстрілу коаліцією США найманців російської приватної військової компанії (ПВК) "Вагнер", які воюють у Сирії, схожі на наслідки розстрілу українських військових поблизу селища Зеленопілля Луганської області у 2014 році. Таку думку висловив у Facebook волонтер Юрій Мисягін, передають Патріоти України.

"Росіяни в Сирії на собі пережили те, що українці пережили в липні 2014 року під Зеленопіллям. Тільки в Україні відбулося об'єднання нації, багато хто став волонтером, уся країна стала допомагати, загиблих поховали як героїв, а росіян частково кинуть у пустелях Сирії, а інших поховають непомітно на краях кладовищ у Росії", – написав він.

Волонтер зазначив, що для росіян це "тільки початок". "Ось вона – вища справедливість: відчути на собі те, що робив іншим", – підкреслив він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Обіймала могильний хрест, уявляючи, що це ти": Мережу вразила моторошна історія Героя Небесної Сотні Устима Голоднюка

вівторок, 20 лютий 2018, 7:40

У рамках проекту «Голос війни: школа публіцистики для ветеранів АТО» Громадське продовжує публікацію текстів авторів, які пройшли війну, які досі йдуть через неї. Журналісти зібрали 30 ветеранів, які описали свій досвід. Це тексти «голосу війни» — різн...

Миротворча місія ООН: Стало відомо, які країни готові відправити "блактині каски" на Донбас

вівторок, 20 лютий 2018, 7:24

На полях Мюнхенської конференції з безпеки 16-18 лютого широко обговорювався новий формат введення "блакитних касок" на Донбас. У доповіді колишнього генсекретаря НАТО Андерса Фог Расмуссена йдеться про необхідність створення міжнародного військового к...