"Росіяни в Сирії пережили на собі те, що українці - в липні 2014 року під Зеленопіллям", - волонтер

Ось вона – вища справедливість: відчути на собі те, що робив іншим.

Наслідки обстрілу українських військових під Зеленопіллям у 2014 році. Фото: Фейсбук.

Результати обстрілу коаліцією США найманців російської приватної військової компанії (ПВК) "Вагнер", які воюють у Сирії, схожі на наслідки розстрілу українських військових поблизу селища Зеленопілля Луганської області у 2014 році. Таку думку висловив у Facebook волонтер Юрій Мисягін, передають Патріоти України.

"Росіяни в Сирії на собі пережили те, що українці пережили в липні 2014 року під Зеленопіллям. Тільки в Україні відбулося об'єднання нації, багато хто став волонтером, уся країна стала допомагати, загиблих поховали як героїв, а росіян частково кинуть у пустелях Сирії, а інших поховають непомітно на краях кладовищ у Росії", – написав він.

Волонтер зазначив, що для росіян це "тільки початок". "Ось вона – вища справедливість: відчути на собі те, що робив іншим", – підкреслив він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Поряд з Гондурасом: Україна опинилася в першій десятці країн з кращими умовами для великого бізнесу

неділя, 22 липень 2018, 11:42

При складанні рейтингу експерти враховували понад 50 факторів. Серед основних - вимоги до звітності, складності в досягненні прозорості, вимога до місцевої мови, складність відкриття бізнес-об'єкта.

Українці "окупували" Литву

неділя, 22 липень 2018, 11:36

Потік іноземців, які прибувають у Литву, стрімко збільшується - головним чином за рахунок громадян України і Білорусі, які стають власниками тимчасової посвідки на проживання. Про це йдеться в інформації департаменту міграції при МВС Литви, яке предста...